Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok már olyan nővel vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már olyan nővel vagy pasival aki utólag nem is tetszett? Nem elhízásra vagy ilyesmire gondolok. Hanem úgy általában.

Figyelt kérdés

Van egy exem most láttam a Face-en.

Nézegettem a (2 éves fotóit akkor voltunk eggyütt fél évet) és azon csodálkozok hogy mi tetszett benne?

Akkor szépnek láttam.


2023. ápr. 8. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A rózsaszín köd megszépíti a dolgokat.
2023. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Utólag sosem értem, hogy mit ettem rajtuk.
2023. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából az elején sem tetszett.

Pont ellenkező tipusú lányok jönnek és jöttek be.

Kalandnak indult az egész

2023. ápr. 8. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Mert kiábrándultam belőle utólag, teljesen kifordult magából.
2023. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most olyan csúnyának látom hogy semmi szépet nem látok benne.

Szó szerint "bottal nem nyúlnék hozzá" kategória.

Akkoriban is kérdezték a haverok hogy mi tetszik benne.

Nem tudtam megmondani.

2023. ápr. 8. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután kiszerettem valakiből, nekem se tetszettek már az exeim. Volt akiért nagyon oda meg vissza voltam, most meg már akkor se kellene ha csak ő lenne az egyetlen férfi a világon. Szóval ilyen ez. :)
2023. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok szakitas legalabb az egyik fel eles szemelyiseg es jellembeli valtozasanak eloszobajaban toetenik. Az egyik fel elkezd valtozni, a kapcsolatot valamelyik fel megszakitja (vagy kezdemenyezi a kozos szakitast) es mire eltelik egy ev a szakitastol az illeto teljesen mas ember lesz. Az a fel aki nem szerette volna a veget pedig megzuhan. Ez nyilvan megjelenik a kisugarzasaban mindket esetben. A kezdeti kulonbozosegek amik kivaltottak a szakitast, tobbszorosre nohetnek. Igy normalis ha az exeinket nem talaljuk vonzonak.
2023. ápr. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!