Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok, ti szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok, ti szerettek könyörögni?

Figyelt kérdés

Switch vagyok fiúként, és most nemrég jöttem rá, hogy nagyon izgat az, ha egy szub lány könyörög nekem. Nincs konkrétan meg bennem az, hogy miért kell hogy könyörögjön, csupán maga a könyörgés izgat.


Úgy fedeztem fel magamban ezt, hogy volt szerencsém egy szub lányhoz, aki azt élvezte, hogy megtiltják neki, hogy pisilni mehessen, miközben kell neki. Aztán ő vele jött ki ez a szituáció, hogy ahelyett, hogy konkrét időt szabok meg, hogy mikor mehessen pisilni, ahhoz kötöttem, hogy akkor mehet ki, ha könyörögni kezd érte, és nagyon tetszett az egész gondolat.


Maga a pisi visszatartás engem személy szerint nem izgat különösebben, én úgy vagyok vele, hogy mindig az izgat egy szub lánnyal, amire tudom, hogy ő a legjobban izgul. Tehát bármi más fajta szub vággyal is nagyon élveznék hasonló szituációt.


És arra vagyok kíváncsi, hogy általában a szub lányok szeretnek-e könyörögni, illetve ha igen, pl milyen szituációkban?


2023. dec. 12. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem izgat. 🤷‍♀️
2023. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa,igaz nem azért,amit te írtál.
2023. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Szeretnek, én legalábbis ezt tapasztaltam.
2023. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!