Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti lefeküdnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Tehát olyan lány, aki köztudottan sok fiúval összefeküdt már előttetek, minden gond és gátlás nélkül, akár még erotikus képek is kikerültek róla. Szóval egy "ribi" típusú lány. De amúgy szép és vonzó, szexuálisan izgató a teste. Mégis, zavarna titeket, hogy előttetek már sok fiú megfordult a lányban, mondhatni erről híres, és igazából nem kell a szexért sokat küzdenetek, mert a lánynak nem sokat jelent? Vagy nem számít, mert tetszik nektek és jó lenne a szex?

2023. dec. 12. 06:51
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
91%

16. Hogy félre megy a csaj a kapcsolatban is.


Tőlem az és akkor éli ki magát aki akarja. Nekem érzelmek nélkül nem menne, a többség meg csak érzelem nélkül dug. Egészségükre. 🤷🏻‍♀️

2023. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
74%
Kifejezetten ez a típus az esetem.
2023. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
86%
Ha lenne közös témánk, lefeküdnék vele, ha tudom hogy utánam is szinte mindenkivel lefekszik, nem örülnék, de nem zavarna, az zavarna, ha szende szűznek állítaná be magát.
2023. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Először is: NEM rólam van szó!


Másodszor: Lehet túl finoman fogalmaztam. Szóval a lány szexis, de olyan picsásan, ribisen viselkedik és éli az életét, akár még pénzt is keres ezzel, mint mondjuk a hírhedt "Zsebibaba" és társai. Nem egy kedves és aranyos lányról van szó. Én sem ítélkezek, ha egy nő szereti és élvezi a szexet, de ezt a fajta stílust nem tudom megérteni. Akkor a legtöbb fiúnak semmi nem számít, csak legyen rajta egy-két lyuk és mehet a buli?

Nem hiányzik egy kis vadászat, hogy valami értékeset nyerjetnek el? Vagy hogy ne csak egy élő szex-játék legyen, és ő se annak tartsa magát? És hogy előttetek már kozdutottan a fél város megfordult a lánnyal, szóval neki nem vagytok nagy élmény.

2023. dec. 12. 12:24
 25/43 anonim ***** válasza:
82%

#21 Értem, ahogy írtam is, kapcsolatra abszolút nem kellene.

Nőbe és féfiban sem normális, aki bárkivel szexel. Az ilyenek kiégnek, nem tudnak érzelmileg kötődni normálisan, szóval kapcsolat velük amúgysem lehetséges.

2023. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Sulis koromban volt egy lány, akin köztudottan sokan átmentek. Nem volt semmi extra, csak lecumizott. Nem bántam meg, mert szerintem nagyon jól csinálta, 5 percig nem bírtam. Végül kár, hogy nem dugtam meg rendesen, de már mindegy, eltelt 8 év.
2023. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
75%
Engem az ilyen lányok izgatnak,és igen járnék vele.
2023. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
80%

Nekem kifejezetten a "laza erkölcsű" nők jönnek be.

Én sem vagyok a hűség szobra, és nem is várok el feltétlen hűséget senkitől, mert egyáltalán nem hiszek a hűségben. Ezért számomra a hűség nem akkora érdem, mint ahogy itt sokan elvárják.

2023. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 kyoman ***** válasza:
75%
Igen. Nem zavarna. Teljesen nyitott vagyok.
2023. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
75%
Magyar közmondás "kurvábol lessz a legjobb feleség"
2023. dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!