Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti lefeküdnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Tehát olyan lány, aki köztudottan sok fiúval összefeküdt már előttetek, minden gond és gátlás nélkül, akár még erotikus képek is kikerültek róla. Szóval egy "ribi" típusú lány. De amúgy szép és vonzó, szexuálisan izgató a teste. Mégis, zavarna titeket, hogy előttetek már sok fiú megfordult a lányban, mondhatni erről híres, és igazából nem kell a szexért sokat küzdenetek, mert a lánynak nem sokat jelent? Vagy nem számít, mert tetszik nektek és jó lenne a szex?

2023. dec. 12. 06:51
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%
Lefeküdnék, de nem járnék vele.
2023. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%
Ha szingli lennék, akkor ja. Sőt, össze is jönnék ilyen csajjal, ha kapcsolatban amúgy hűséges.
2023. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
85%
Engem izgatna inkább
2023. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
89%
Szex simán. Kapcsolat esélytelen, fix hűtlen lenne.
2023. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
70%
Aztán sok srác csodálkozik ha koppan.. 😅
2023. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
82%
Mit értesz koppanás alatt?
2023. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
74%
de csak ugy kérdezném.ha egy férfi megbassza a fél galakszist,annak azt mondják.jol tetted.nincs elhordva semminek.de ha egy nő csinálja ezt.akkor az már ribi.én ugy gondolom.ha egy férfinél nem gáz akkor egy nőnél se.ismerek olyan(több) férfit is.aki még a guruló almát is megtolná.persze nőbe is van ilyen.de nrm értem a nőt miért kell ez miatt lenézni.a férfiakat meg nem.egyiknek se kopik el
2023. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
72%

#17 Ennek azért vannak evolúciós és társadalmi okai. Az anya az mindig fix, ha a gyerek nemzését nézzük. Az apa sose biztos, ha egy nő több férfivel volt együtt. Ez régen a fajfenntartás miatt volt fontos, mondjuk úgy 10ezer éve, meg előtte. A vagyon megjelenése után meg az örökösödés miatt, ez már ugye inkább társadalmi probléma.


Ez a hozzáállás a fogamzásgátló módszerek megjelenésével nem igazán változott a társadalom részéről, hiába szűnt meg az evolúciós indok, mert a társadalmi azért részben megmaradt.

2023. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
77%

A #17-el értek egyet. Nekem is rengeteg kalandom volt. Milyen alapon rónám fel ugyanezt a nőnek, aki tetszik?

Ha kapcsolat mellett csinálta, akkor viszont nem tudnám komolyan venni.

2023. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
79%

17

Nem érted miért? Nem baj. Én se értem. De még soha egy pasinak se mondtam meg, hogy ténylegesen hány farokkal volt dolgom. Jobban szeretik azt hinni, hogy csak egy-kettő, hát csak higyjék. Az igazat csak én tudom és ez elég is. 😁

2023. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!