Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titkon több vasat tűzben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkon több vasat tűzben tartó férfi változhat?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit aki esküdözött hogy csak én vagyok neki es el is hittem mert arra gondoltam, hogy miert hazudna? Semmi oka erre, hiszen akármikor szakíthatna, de vegul kiderult hogy meg van más nõ is a képben, aki foglalt es tud rólam es még van 1-2 lazább szexkapcsolata, belenéztem telefonjába es így jöttem rá, 2 év után.

Tehat amikor mi kicsit összekaptunk neki rögtön volt hova es kihez futni és még meg is felelt neki.

Persze mindent tagad, amúgy nagyon ügyesen inrezte , le a kalappal, mert nem volt gyanús eltunedezése, nem udvarolt senkinek ezek bejáratott titkos járatok voltak, mobilt sem rejtegette es sose üzentek neki ezek a nök mint a tinik, megfontolatlanul.

Nem tudom ha jó ötlet hogy ittmaradjak egyedül, 48 éves vagyok (ő 54, női vele egykorúak) es nehezen ismerkedem, nincs baráti köröm sem, nagy sikereim nincsenek. Jönnek az unnepek. Most 2 hete elcuccolt azt mondta hogy elege van a gyanúsításból. Bizonyíték ellenére is tagad de azt mondta, hogy ünnepeket velem töltené ....


2023. dec. 10. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engednék vissza ilyet akiről BIZTOSAN tudod, hogy átvert!

Én szoktam beszélgetni neten, ismerkedni, bár én korrekt vagyok, nem szoktam hazudni egyik oldalnak sem. Igaz én nem kapcsolat mellett csináltam ilyen dolgokat.


A kérdés e mit szeretnél? Ő aki mással IS dug, vagy új aki lehet csak veled?

Nem hiszem, hogy megváltozna ezek után.


30F

2023. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! De valaki mellett akkor csak fog dönteni. Es lehet en lennék az. Mert mar idős meddig ugrál
2023. dec. 10. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Szóval azt gondolod lenyugszik?

Mi van, ha végig dugni fog melletted mást is?

2023. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM! Köztetek már olyan szinten megbomlott a bizalom köteléke amit már semmi sem fogja egyenesbe hozni.

Döntsd el mit akarsz, inkább szenvedsz egy sz.r kapcsolatban, vagy próbálsz a jövő felé menni? Mert ha vele maradsz, ez utóbbi biztosan nem fog bekövetkezni.

2023. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna! Tapasztalat.

....persze áltathatod magadat, de nem érdemes. Mert úgyis csak fájdalom lesz a vége.

2023. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! De hát már idősebb ez nem ad okot reményre?
2023. dec. 10. 23:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Idősen is látod tud csajozni.
2023. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A megbízhatóság és a bizalom szempontjából fontos, hogy azokkal legyünk, akik tiszteletteljesen és őszintén kezelnek minket. Ha egy kapcsolatban megjelennek a bizalmon alapuló problémák, ez kihívást jelenthet.

Ha úgy érzed, hogy a kapcsolatban nincs helye a bizalomnak, és a partner nem viselkedik megbízhatóan, fontolóra veheted, hogy a saját érdekeidre és jólétedre fókuszálsz. Az őszinteség és a tisztelet kulcsfontosságú egy egészséges kapcsolatban, és ha ezek hiányoznak, az változásokat indíthat el az életedben.

Az egyedül maradás nem feltétlenül rossz dolog, és lehetőséget adhat az önfejlesztésre, személyes boldogságodra való koncentrálásra. Mindenekelőtt hallgass a belső hangodra, és hozz olyan döntéseket, amelyek a számodra legjobbak. Az ünnepek közeledtével érdemes körültekintően mérlegelni, mivel szeretnéd tölteni az idődet, és kivel érzed magad boldognak és támogatottnak.

Sok sikert és kitartást! :)

2023. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi 8 as a részletes válaszért!

Úgy nez ki egyedul leszek ünnepekkor, de mar nem bánom, mert kedvem volt diszíteni es lélekben keszulni az unnepre, kimondottan úgy érzem megérdemlek minden jót egyedül is es önmagam tisztelve. Igaz mind amit mondasz de engem senki nem kezelt engem tisztelettudóan és támogatóan most mar en fogom magam így kezelni nem várok mar senkire!

Igazad van, minden szó igaz, tisztelet nelkul nem lehet belemenni semmibe!

Mikor ez a kapcsolat alakult spontánul, akkor minden olyan új, nehéz megjósolni hogy merre alakul, de arra is gondolok hogy lehet az en hibám volt mert lehet elejen azt hitte hogy ez csak laza kapcsolat lesz, de láthatta hogy komolyan vettem es megkomolyodott a kapcsolat köztunk , megsem mondott le a szeretőjéről.

2023. dec. 11. 00:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyszerű hozzáállás, ahogy a helyzetre reagálsz! Az önszeretet és az önállóság kulcsfontosságú a boldogság és az életminőség szempontjából. Mindannyian fejlődünk, tanulunk a tapasztalatainkból, és fontos felismerni, hogy a saját boldogságunk elsődleges felelősségünk.

Az, hogy spontán módon alakulnak a kapcsolatok, néha kihívásokat is magával hozhat. A kommunikáció és a tisztázás fontos szerepet játszik abban, hogy mindkét fél megértse egymás elvárásait és szándékait. Az, hogy valaki másnak van más kapcsolata, nem feltétlenül azonnal zárja ki a komolyság lehetőségét, de a kölcsönös tisztelet és tisztázás nélkül nehéz kiegyensúlyozott kapcsolatot kialakítani.

FONTOS, hogy most magadra koncentrálj, támogasd és tiszteld önmagad. Az egyedüllét lehetőséget nyújthat a személyes növekedésre és az életboldogság megtalálására. Ha később egy új kapcsolatba lépsz, mindig tartsd szem előtt a saját igényeidet és határaidat.

Fel a fejjel, minden rendben lesz, csak bízz magadban! Boldog ünnepeket kívánok neked, töltsd meg pozitív energiával és szeretettel a napjaidat! :))

2023. dec. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!