Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ilyen viselkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen viselkedés toxikus?

Figyelt kérdés

Baratnom az a fajta lány akinek MUSZÁJ a középpontban lennie de annyira hogy ez már nagyon durván kihat a minden napokra

Elkezd hisztizni ha olyan dolgokat csinálok hogy elmegyek mosni,vagy boltba,túlorazom mert kell a pénz stb. Mert hogy nem vele vagyok

Ha vele vagyok is basztat hogy miért vacsorazom ilyen sokáig,miért furdom ilyen sokáig,miért olvasok könyvet,miért nem vele nézek tiktokot stb. Ha nem kapja meg a figyelmet a múltban volt hogy más pasikkal talalkozgatott vagy épp az exevel szex kamerazott. Melle igazi pénznyelő automata,naponta kell neki kaját rendelni,hétvégente reggelizni,ebédelni vinni stb de ha sokáig dolgozom akkor meg az van hogy miért nem vele vagyok.

Őszintén a f*szom kezd már ki lenni vele,ez megy már vagy 9 hónapja mióta egyutt vagyunk. Meg ha a szex olyan jó lenne de ha én nem kezdeményezek ő soha,10bol 9 alkalommal el voltam utasítva egész nyáron könyörögni kellett neki hogy szexeljunk,most hogy már nyilvánvaló okokból nem kívánom inkább kiverem mintsem neki kelljen könyörögni,most meg az a baja hogy hetente 1x-2x csináljuk. Amihez mondjuk az is hozza tesz hogy napi 11-12 órákat dolgozom,6x egy héten egy nap szabadnappal. Kedvem nincsen már hozza.

Elhanyagoltam magam a teremben,elhiztam most kezdtem el újra járni edzeni ami ezelőtt egy évvel lightweight volt most meg sem bírom tartani mert “minek jársz edzeni inkább velem legyél,mi van más nőket mesz nézni a teremben?”( tegyük hozza mikor egyszer eljött velem ő illegette magát más csavoknak bor nadragban)

Mit tennetek a helyemben? Én 27 ő 21


2023. dec. 6. 21:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ezen kár gondolkozni, ettől ezerszer jobb ha inkább nincs senki. Ez az a fajta kapcsolat, aminek konkrétan semmi értelme nincs. Ja de, hogy saját magad lelakod vele.
2023. dec. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi itt a kérdés? Én csak azt nem értem, hogy lehetsz ekkora papucs.
2023. dec. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát én mindig felháborodtam, amikor gyakoriország népének mindenre az a válasza, hogy szakíts.


De ezúttal én is csatlakozom.

2023. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Gyerek még, nem nagy a korkülönbseg, de kritikus vízválasztó a 25 éves kor.
2023. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire jól nem nézhet ki, hogy ezt a sok szart kompenzálja...
2023. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Ennyire jól nem nézhet ki, hogy ezt a sok szart kompenzálja..."


Hát gondolom, hogy nem a nap 24 órájában ilyen, csak van az a helyzet, amikor betelik a pohár az embernél, és akkor csak a negatívumait látja a partnernek.

2023. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen aranyásós csaj lehet.
2023. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Menekülj!
2023. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Na hat hogyha valaki ezt olvassa,vagy ha valakinek ilyen problémája lenne ;

Ne várjatok. Vessetek neki véget. Én nem tettem,megbocsajtottam neki. Rá 2 hetre január elején szakított velem.

Mostanra új pasija van,valaki aki miatt “nem kell aggodnod nem is az esetem”.

jan. 30. 00:53
 20/21 anonim ***** válasza:
en mondtam rogton hogy dobd ki a picsbe. hallgass az idosebbre
jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!