Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ilyen viselkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen viselkedés toxikus?

Figyelt kérdés

Baratnom az a fajta lány akinek MUSZÁJ a középpontban lennie de annyira hogy ez már nagyon durván kihat a minden napokra

Elkezd hisztizni ha olyan dolgokat csinálok hogy elmegyek mosni,vagy boltba,túlorazom mert kell a pénz stb. Mert hogy nem vele vagyok

Ha vele vagyok is basztat hogy miért vacsorazom ilyen sokáig,miért furdom ilyen sokáig,miért olvasok könyvet,miért nem vele nézek tiktokot stb. Ha nem kapja meg a figyelmet a múltban volt hogy más pasikkal talalkozgatott vagy épp az exevel szex kamerazott. Melle igazi pénznyelő automata,naponta kell neki kaját rendelni,hétvégente reggelizni,ebédelni vinni stb de ha sokáig dolgozom akkor meg az van hogy miért nem vele vagyok.

Őszintén a f*szom kezd már ki lenni vele,ez megy már vagy 9 hónapja mióta egyutt vagyunk. Meg ha a szex olyan jó lenne de ha én nem kezdeményezek ő soha,10bol 9 alkalommal el voltam utasítva egész nyáron könyörögni kellett neki hogy szexeljunk,most hogy már nyilvánvaló okokból nem kívánom inkább kiverem mintsem neki kelljen könyörögni,most meg az a baja hogy hetente 1x-2x csináljuk. Amihez mondjuk az is hozza tesz hogy napi 11-12 órákat dolgozom,6x egy héten egy nap szabadnappal. Kedvem nincsen már hozza.

Elhanyagoltam magam a teremben,elhiztam most kezdtem el újra járni edzeni ami ezelőtt egy évvel lightweight volt most meg sem bírom tartani mert “minek jársz edzeni inkább velem legyél,mi van más nőket mesz nézni a teremben?”( tegyük hozza mikor egyszer eljött velem ő illegette magát más csavoknak bor nadragban)

Mit tennetek a helyemben? Én 27 ő 21


2023. dec. 6. 21:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak egy kérdés van. Miért vagy még mindig vele?
2023. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
jezusom.. dobd mar ki..
2023. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd már ki, kergessen másik szerencsétlent a sírba
2023. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

LAPÁT! Csak az idődet pazarlod vele! Így esélyt sem adsz magadnak arra, hogy megtaláld a megfelelő társat!

Biztos, hogy ezt akarod?? Az élet qrvagyorsan elszáll ám!...


N

2023. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy rémálomnak hangzik de őszintén szólva ha direkt így szivatod magad, hogy ezt tűröd akkor a te bajod.
2023. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint ha egy nagyon problémás régi német prémiumot nem akarnál eladni. Okés, értjük hogy van pinája, de azért ennyit nem ér.
2023. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Király vok de te is 2 ***** válasza:
100%
Dobd ki most
2023. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Menjen pszichológushoz.
2023. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki ebben a kapcsolatban a legnagyobb hülye? Bizony barátom: TE!

Amiért elviseled, a felsoroltakból már egy ok is elég lenne az azonnali lapáthoz, de az hogy félrekúr (biztos lehetsz benne nem csak szexkamerázgatni szokott, s ha "találkozgat" akkor ott több is történik a beszélgetéseknél) felteszi az i-re a pontot.

A csajod azért pattintott még mert ad.1. jelenleg te szponzorálod, ad.2. még nem talált ekkora másik marhát mint te vagy!

2023. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy ervet, ami mellette szol.
2023. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!