Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a nők szándékosan hazudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a nők szándékosan hazudnak vagy rosszul ítélik meg magukat?

Figyelt kérdés

Azokról a kommentelőkről beszélek, akik beleállnak itt más nőkbe, hazugnak nevezik őket, amikor leírják a tudatlankodó férfiaknak, hogy mennyi időbe, macerába és pénzbe kerül az, amit szépségnek neveznek.

És akkor jön mindig pár tüncibogárka, akik azt mondják, hogy életükben nem volt műszempillájuk, műkörmük, félévente járnak fodrászhoz, nekik sima hajmosás után selymesen áll a hosszú hajuk, nekik elég a sima mezei, természetesebb fajta smink, edzéstől vagy puszta genetikától tökéletesen szép testük van, büszkén élnek a kis mellükkel és a hip dip-pel, ami van nekik és egyetlen pasit se zavar, sőt, folyamatosan udvarolnak kifejezetten jó pasik, vagy csodás párjuk van, akivel 5-10-20 éve együtt vannak és persze sose merült fel hűtlenség vagy elhidegülés.

Közben a való életben meg azt látom, hogy a férfiak jó 80, a jó pasiknak meg a 98%-a csak plasztikázott, műszempillás, heti szinten tuningolt nőket tart szépnek, és nemhogy a smink nélküli, hanem a natúr, hétköznapi sminkes nőre mondják, hogy természetes, szomszéd lány típus, vagy rosszabb esetben beteg kinézetű, "csupasz".

A másik meg a plasztika, olyan nőkre mondják, hogy gyönyörű a testük, akik plasztika által lettek olyanok.

Szerintem az említett nők hülyét csinálnak magukból, amikor levetkőznek és mutatják a természetes testüket és elhiszik a pasijuknak vagy netes kanos kisfiúknak, hogy GYÖNYÖRŰEK, közben azonnal le lennének cserélve jobbra, ha lenne lehetőség.



2023. jan. 22. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mivaaaan?!
2023. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok kifejezetten szép, nem vagyok a férfiak kedvence, és mégsem értek egyet veled.


Miért olyan nehéz elfogadni, hogy vannak természetes szépségek?

2023. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel mondom neked, szebb egy 20 éves lány szolid sminkkel, sportos állattal, mint szilikonnal a szájában, mellében, tonna sminkkel. Arról nem beszélve, hogy ezek a szilikoncsodák konkrétan jesztő kategóriába mennék át 40 évesen. Azok a pasik, akiknek ez jön be, ugyanolyan bibi van a fejükben, mint azoknak a nőknek, akik felismerhetetlenné plasztikáztatják magukat.
2023. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

A felét se értem. De az én barátom olyan tenyleg hogy kócosan szétcsúszva is engem szeret és le se sz.rja azokat akkor se akik ki vannak kenve fenve.

Ugy megvannak sértődve a r.bik hogy én kellek a sminktelen, velük szemben, es ők sz.rt se érnek kikenve kifenve sema barátomnak, hogy öröm nézni.

2023. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

4.

Ez kicsit sem hatott önfényezésnek gecc...😂😂😂😂😂😂

2023. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

4.

Azért ezt te sem gondoltad komolyan.😂

2023. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Téged ez miért érdekel, bzi vagy? :D
2023. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
A szépség relatív, mindenkinek más fog tetszeni. Van akinek olyan nő kell aki jár pillástól kezdve az összes létező szalonba, van aki a természetes kinézetet preferálja. Ezzel semmi gond nincs, nem gondolnám, hogy én hazudok magamnak hogy szépnek tartom magamat smink, pilla és stb nélkül. Nem azt jelenti, hogy igénytelen vagyok, adok magamra, csak nem feltétlen hiszem hogy a nő csak ezekkel nő. Ahogy a párom sem.
2023. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg nem ugyanazokban a körökben mozgunk, ezért látsz te azokból többet, mi meg ezekből.
2023. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

"Közben a való életben meg azt látom, hogy a férfiak jó 80, a jó pasiknak meg a 98%-a csak plasztikázott, műszempillás, heti szinten tuningolt nőket tart szépnek, és nemhogy a smink nélküli, hanem a natúr, hétköznapi sminkes nőre mondják, hogy természetes, szomszéd lány típus, vagy rosszabb esetben beteg kinézetű, "csupasz". "


Arról nem mi tehetünk, ha csak ezeket a zselétől csillogó designercigányokat tartod férfinek.


Elhiheted, hogy kurvára nem volt pénzem ennyi hülyeségre egyetemistaként, mégis az egész műszaki kar, ahova jártam, belém és a magamfajtákba volt habarodva. De még azoknak a nőknek is udvaroltak egy csomóan, akik ténylegesen igénytelenek voltak.


Már van pénzem ilyenekre, csak szimplán ízléstelennek tartom. Inkább tapsolok el százezreket jó anyagminőségű ruhákra meg bőrápolási termékekre. Így is megnéznek egy csomóan, gondolom be is próbálkoznának az ismeretségi körben páran, ha nem lennék házas.



Hiszti helyett növessz személyiséget, magad helyett meg próbálj meg törődni néha másokkal is. És ne ilyen wishes Ronaldo vackoknak kellesd magad, hanem normális férfiaknak, akikbe több ész szorult, mint komplexus. Azok nem luxusautóval a picsájuk alatt és egy szopógéppel az oldalukon érzik magukat potensnek.

2023. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!