Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha semmit nem mond arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmit nem mond arra hogy nem lesz koztunk semmi, akkor nem erdekli vagy szandekosan csinalja esetleg?

Figyelt kérdés

Beszelgetunk reg ota, es valamire irta hogy "nincs koztunk semmi" en ideges lettem, es azt irtam ra hogy "nem is lesz ne aggodj" es elkoszontem

O is elkoszont semmi mast nem irt

Es most elgondolkoztam, hogy ez a ferfi lesza..rja hogy ezt irtam, tehat semmit nem akar tolem vagy valami mas miatt nem ir ra semmit?

Eleg rosszul esett..

Nem azt vartam hogy gyozkodjon hogy de igen lesz, de azert valamit irhatott volna ra, nagyon rosszul esik ez most.

Nem tudom ezt mire velni. Felek hogy tobbe nem is ir mar, en meg biztos nem fogok. Talalkozot is beszeltuk mar stb, nem gondolom azt hogy nem akar semmit, miert kell igy megalazni hogy nem ir erre semmit?


2022. jún. 14. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Nem erdekli
Nem akar vitatkozni
Megharagudott
Szandekosan nem ir semmit, mert jatszik
13 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most teljesen osszezavarodtam, aludni sem fogok tudni
2022. jún. 14. 23:04
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Te idegből elküldöd, ő higgadtan elköszönt, és ennyi, mit vitázzon, vagy győzködjön. Megértette a nemet.

Ha akarsz tőle valamit (pl. elnézést kérni a hisztidért 🫣) akkor neked kell írnod.

2022. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudja hogy idegessegbol irtam ez nem a nemrol szol
2022. jún. 14. 23:13
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti volt, megbantott elotte
2022. jún. 14. 23:13
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Tudja? Honnan???

Mondtad, hogy nem érdekel többé, elköszöntetek, azóta nem álltatok szóba.

Kihagytam valamit?

2022. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ilyet hogy nem erdekel tobbe, idegesen irtam azt az egy mondatot de igy még rosszabb hogy semmit nem irt ra
2022. jún. 14. 23:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellett volna szerinted írnia?

Mert erre legfeljebb azt lehetne, hogy jó, akkor hagyjuk a ‘csába, de az meg elég passzív agresszív és még kevésbé lehet onnan visszaterelni a beszélgetést az eredeti medrébe.

2022. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
En nem elkuldtem ezzel ot
2022. jún. 14. 23:31
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Szótár férfiakhoz:

Igen = igen

Nem = nem

Nem lesz köztünk semmi = nem lesz köztetek semmi

2022. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ő arra nem gondol hogy azert irtam azt,mert elotte megbantott es ideges vagyok? Eszebe sem jut?
2022. jún. 14. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!