Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen a csajok közt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a csajok közt miért van 1-2 pasi?Lehet valaki annyira hülye hogy egy regisztráció is feladja a leckét?Vagy szándékosan 'teszik" magukat oda?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meleg, vagy ilyen ostoba, hogy regisztrációkor a nemet sem találja el.
2022. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először lehet BI vagy BU, másodszor meg lehet csak kíváncsi a konkurencia mivel dolgozik és onnan merít ötleteket.
2022. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha te is botlottál már meg az utcán pedig elvileg tudsz járni. Van, hogy ember félrenyom, pláne buzі telefonokon...
2022. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet viccből, lehet így akarja megnézni, hogy más férfiaknak milyen a profilja, mert abból akar ötleteket szerezni, de azt is el tudom képzelni, hogy nem figyelt oda és a saját neme helyett azt írta be, hogy kivel akar ismerkedni. Ez esetben gondolom hamar feltűnik neki, hogy valami nem oké és javítja.
2022. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer részegen regeltem, és félrenyomtam, előfordul az ilyesmi.

Lett is jópár matchem csajokkal, viszont rengeteg férfit, leszbikust és harmadikat kereső párt dobott fel, ott kezdtem el gyanakodni. Mikor megláttam, hogy nőnek vagyok beállítva, azonnal töröltem a fiókot.

2022. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!