Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban/párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban/párkapcsolatban mennyire tabu tèma nálatok a gyakorikerdesek.hu oldal használata?

Figyelt kérdés
Ùgy èrtem, hogy tudtok-e egymás regisztrációjáról, esetleg felismertètek-e egymás kèrdèsèt, stb.

2020. máj. 22. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A pasimnak elmondtam, hogy használom régóta és ő is regizett :D
2020. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én terhességem óta napi szinten fent vagyok. Férjem tud róla de nem érdekli. Ő videózik,engem meg az nem érdekel 🙂
2020. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Parom nincs regisztralva, de tudja, hogy en hasznalom, nem nagyon erdekli, reggeli kave mellett szoktuk egymas mellett nyomkodni a mobilt, o jatszik valamit, en itt olvasgatok, neha felolvasok neki vicces vagy erdekes kerdeseket es ennyi.
2020. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A férjem agyfaszt kap ettől az oldaltól.

Általában akkor vagyok itt, mikor munka közben üresjárat van, vagy mikor a férjem a számítógépen játszik. Szóval nem zavarja. De magától soha nem jönne fel, hacsak nem keres valamit, és a google ezt dobja fel.

2020. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A páromat egyáltalán nem érdekli ez az oldal, így csak én használom.
2020. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A párom röhög rajtam.
2020. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Mikor néha kommentelek ide és látja, megkérdezi, mi a téma. Aztán vagy szörnyülködik egy sort vagy kifejti nekem szóban a véleményét és akkor egymás között is megvitatjuk a kérdést. :D

A válaszaimat és a kérdéseimet szerintem nem látja, bár hozzáférünk egymás cuccához és folyamatosan be vagyok lépve ide, szóval bármi megeshet :D Ő maga nem használja az oldalt, néha szóvá is teszi, hogy hogy van ennyi türelmem ezekhez a gyökerekhez 😂😂😂

2020. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Most nincs párom de alapvetően nem vagyok büszke rá😂😂. Igazából nálam ez kicsit ilyen trash élvezet vagy guilty pleasure, nem dicsekednek vele, főleg hogy vannak 1000 éves gáz kérdéseim is, de hosszabb kapcsolatban nem titkolnám hogy néha gyakorizok.
2020. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-egyszer megemlítem, de inkább megtartom magamnak ezt az információt. Büszkébb lennék, ha a pubmeden töltenék ennyi időt.
2020. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan párom, akit itt ismertem meg, ott még osztogattuk is egymásnak az itt lévő kérdéseket, annyira nem volt titok. Ha lesz is következőleg valaki, ezt miért titkoljam el? Ez még nem olyan dolog, mintha az állatokra izgulnék.
2020. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!