Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell ezt a sok pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt a sok pénisz méret kérdés?

Figyelt kérdés

Tények:

14-15 centi között van az átlag, de ebben benne vannak a 12 és alatti méreteket, amik kb egy nőnek sem elég.

Pont ezért az ideális az nagyobb. Olyan 17-18 centi, de ez is eltérő.

Ez alapján döntse már el mindenki, hogy az ő mérete mire elég.

Személyes tapasztalat: nekem és a 3 barátnőmnek akikkel szóba jött már a téma, mindenki azt mondta, hogy a minimum az átlag, de az ideális a 18 körüli méret.

Jó tanács: ne hazudj a méretedről. Nagyon gáz. Főleg, hogy sok nő tisztában van a centikkel. Én is. Nem egy pasi tett rá 2-4 centit.


2023. dec. 2. 09:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Igen. Orvos mondta, hogy szélsőséges esetben előfordulhatna akár amputáció is. Elhalhat a makk. Azt mondta, hogy ezt a műtétet legkésőbb 10 éves kor körül "illett" volna elvégezni. Azóta az erekcióm is nagyobb, meg a makkom is.
2023. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem is részleges szűkültem van. Magától nem jön hátra S bőr, de hátra tudom húzni állva is. Neked milyen szintű volt. Érdemes lenne nekem is kitérni? A szexben semmi negatív hatása nem volt még nekem.
2023. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez egy ügyesen elbújtatott önpromó volt valójában.


Ne "az átlagon felüli" farokméreteddel akarj imponálni, ettől egy nőnek sem leszel vonzóbb, hidd el.

2023. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 Nekem nincs péniszen 😂. Csak unom a sok pénisz kérdést.
2023. dec. 2. 22:57
 15/22 anonim ***** válasza:
54%

#14


Sokkal nagyobb létjogosultsága van a péniszkérdéseknek, mint az ugyanennyiszer feltett mellméret-kérdéseknek.


Ugyanis előbbinek tényleges szerepe van a szexben, és egy bizonyos méret alatt ellehetleníti, vagy legalábbis megnehezíti a szexuális életet, míg AA-s kosara mellel is lehet dugni; hova tovább, amíg mellméretben minden nő megtalálja a maga rajongótáborát, addig olyat soha nem lehet hallani egy nő szájából sem, hogy kifejezetten a mikropéniszeket szereti.

Továbbá: még ha egy nő tényleg nincs is megelégedve a melle méretével, végső esetben mindig ott a lehetősége, hogy megműttesse. Férfi esetén ilyen opció nincs a péniszre.

Vagyis - ellentétben a rengeteg mellméretkérdéssel női oldalról, amit senki nem panaszol - a péniszméretkérdésnek, amiket úgymond "unnak a nők", valóban van relevanciájuk.


A kedvencem az az ezerszer olvasott válasz, hogy "az a pénisz tetszik, amelyik normális pasihoz tartozik". Hű, de kreatív válasz. Nyilván, nem ez a meghatározó, de azért ne csináljunk már úgy, mintha marginális lenne, hogy az a pénisz milyen... Ettől még senki nem fogja felszínesnek gondolni a nőt, lehet őszintének lenni.

2023. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15 De már ezerszer le lett írva, hogy az átlag már sok nőnek jó lehet és, hogy 17-18 az ideális. Akkor miért kell feltenni még napi 3-szor?
2023. dec. 3. 11:05
 17/22 anonim ***** válasza:
61%
Bármilyen furcsa is, nem ugyanaz a tíz-húsz ember ír mindennap, mindig vannak újonnan regisztrálók, és távozók. Nem mindenki állandó tag.
2023. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az ideális a 18 centi, pontosan.

De nem ettől lesz valaki jó az ágyban.

máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 De szükséges feltétel. Mármint nem feltétlenül kell 18 centi, de egy 10-12 centi semmire nem elég, hiába lenne ügyes a pasi. És minél jobban közeledik a 18hoz annál jobb lehet.
máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 ha választanom kellene ibkább egy odaadó, tüzes 12 centis, mint egy önző egyperces 18 centis barom.
máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!