Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell ezt a sok pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt a sok pénisz méret kérdés?

Figyelt kérdés

Tények:

14-15 centi között van az átlag, de ebben benne vannak a 12 és alatti méreteket, amik kb egy nőnek sem elég.

Pont ezért az ideális az nagyobb. Olyan 17-18 centi, de ez is eltérő.

Ez alapján döntse már el mindenki, hogy az ő mérete mire elég.

Személyes tapasztalat: nekem és a 3 barátnőmnek akikkel szóba jött már a téma, mindenki azt mondta, hogy a minimum az átlag, de az ideális a 18 körüli méret.

Jó tanács: ne hazudj a méretedről. Nagyon gáz. Főleg, hogy sok nő tisztában van a centikkel. Én is. Nem egy pasi tett rá 2-4 centit.


2023. dec. 2. 09:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Köztudott hogy a ~18 centi az álom, persze ha a partner is megfelelő. 13-14 centivel még lehet jót töcskölni, ha nem egy virsli. Lényegtelen, hogy van e hüvelyi orgazmus. A nők akkor a legvidámabbak ha alaposan kikormolták őket.
2023. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
# Pontosan. Én ezt tudom. Nem értem mások miért nem tudják felfogni.
2023. dec. 2. 09:20
 3/22 anonim ***** válasza:
Átlag(alsó határ13-14cm) , vagy átlag alatti virslivel is lehet teljes életet élni, ha megtalalálja a zsák a foltját. Nem a puszta véletlennek tudható be, hogy vannak mini illetve mikropéniszek. Kell lennie ugyanannyi nőnek akinek pusztán az intim méret nem számít, ha megfelelő a partner, vagy szexuális téren tudja kompenzálni a hátrányát.
2023. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Több oka van:

-a férfiaknak a farkuk körül forog a világ, van aki ezen a méretdolgon akad fenn. Nem tesz jót a sok szállóige sem, hogy pl mikor valakinek erős autója van, azt mondják, hogy kompenzál a mérete miatt, vagy hogy valakire azt mondják, hogy kisfarkú lúzer (anélkül, hogy tudják mekkora a farka, nem is arra irányul a dolog)

-ezeket a napi kérdéseket kb ugyanaz, vagy max 2 ember írja ki

-és akkor rólam: az én farkam 15/4. Halálra aggódtam én is magam tinikoromban, hogy ez mennyire kicsi lesz, meg hogy beégek majd a csajok előtt. Pedig nem is gyakorikérdésekről szedtem akkor ezeket a dolgokat, nem is olvastam még. Ez a farokméret téma belénk van kódolva. Aztán ágyba kerültem az első barátnőmmel, istenien szűk volt. És rendesen óvatosnak kellett lennem vele mindig, pláne az elején, hogy mennyire tolom be neki. Itt már kezdett gyanús lenni a dolog, hogy mégsem kell akkor minimum 20 centi. Aztán önbizalmat nyertem, így jöttek is a csajok. Voltak szintén nagyon szűkek, de voltak nagyon tágak is, akinek tényleg kell a 18/5 minimum. Vagyis nekem kellett volna, mert én nem éreztem belőlük semmit. De ők élvezték velem többé kevésbé, volt olyan tág csaj, akinek így is orgazmusa volt mindig a farkamtól. Mostmár összeállt a kép, 28 éves koromra, hogyha kérhetnék, egy centivel se kéne nagyobb farok, mert a jelenlegi barátnőmnek még ezzel is tudtam fájdalmat okozni, mert túl mélyre ment. De vastagságba kell az 5 cm a legtöbb nőnek, inkább a vastagság a lényeg. Barátnőm is nagyon szűk alapvetően, de mikor nekilendülünk rendesen, tocsog a nedvességtől, és akkor szinte megtudom már rázni benne a farkam. De mégis mindig orgazmusa van tőlem. Ha kérhetnék 3 dolgot, akkor az vastagságban plusz 1 centi lenne, második hogy jobban tudjam kontrollálni a magömlésem (korai magömlés problémák), harmadik hogy erősebb, jobb merevedésem legyen, és bírjak több menetetet. Hosszban bőven jó nekem a 15 cm, és a barátnőmnek is (rendesen mérve, ezt fontos leírnom).

2023. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem tudom, hogy akkor az üzemi és sportzuhanyzókba miért nagyobb mindenkié, mint az enyém. Ez az átlag is egy hülye megközelítés, pedig alig maradok el az úgynevezett átlagtól. Férfiemberek lévén ott nem ezen kattogunk meg nem is álló brével zuhanyzunk, de vak sem vagyok. Nőben többnyire csal lötyögés van, ami nekem se igazán kellemes. Valójában elég kevés lehet a mini(átlag alatti) és mikropénisz.
2023. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Foglalkoztat minket, ez a helyzet
2023. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A szülők és/vagy orvosok mulasztása is lehet egy problémaforrás. Nem fejlődik ki rendesen a pénisz, nem lesz egészséges. Nem elég ha csak lankadtan csúszik hátra a bőr. Csökevényes makk, vissza-visszatérő gyulladások miatti gyenge erekció, fiatalkori hugyuti problémák. Részleges fitymaszűkület miatt szenvedtem sokáig. Nem tudtam mi a baj, szégyeltem, meg már együttéltem a problémával. Pedig ez még régebbi korokban is evidens volt, hogy legalább akkor vissza kell metszeni a bőrt, ha az valóban szükséges.
2023. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik attól fog megnőni, ha sokat kérdezik. Vagy legalábbis úgy hiszik. Mert tenni semmit nem tudnak ellene. Hogy miért kattognak rajta állandóan? Akárcsak én az impotenciámon. Ami már 40 felett jelentkezett, és az azóta eltelt 20 év bebizonyította, hogy már belőlem se lesz soha igazi férfi. 65/F
2023. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért nem nőt volna még rendesen mert fitymaszukuledet volt?
2023. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Pont ezért van ennyi idióta pöcs méregető , mert te is hülyeséget írsz.

Nehogy te szabd meg hogy egy nőnek mennyi elég.

2023. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!