Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokk ti mit csinálnátok,ill...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokk ti mit csinálnátok,illetve hogyan reagálnátok arra ha apu venne nektek egy vibrátor szülinapra,meghasonlo ilyen napokra?Még lenne egy pár kérdésem.

Figyelt kérdés

A második kérdésem az hogy ha pl a temu appról rendelek egy vibrátor akkor megjelenik az OTP Költés előzmények közt hogy mit rendeltem?


A harmadik kérdésem pedig az hogy pl ilyen Hordozható vibrátorra gondoltam aminek olyan feltűnő min pl a Rúzs vibrátor meg e félék ilyenekre gondoltam hogy azokat mennyire éri megvenni?

Ugyanolyan jó érzést keltenek mint a rendes normál vibrátorok?

Válaszokat előre is köszönöm szépen!:)



25L



2023. nov. 27. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Amilyen értelmes a kérdésed, szerintem inkább 15 éves vagy, nem 25.
2023. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
??
2023. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem lesz az a rúzs vibrátor kicsi?
2023. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy apukád vásárolna neked ilyeneket az nagyban függ attól, milyen viszonyban vagytok. Nem holmi apa - lánya szexviszonyra gondolok, hanem általános családira. Amennyiben egész életedben nyitott, tabumentes a beszélgetés és a szextémák is ezek közé tartoznak, akkor nem gondolom nagyon ciki helyzetnek. Még nagyobb mértékben elképzelhető, ha az apuka nevel és nincs anyuka, akivel ilyen dolgokat meg lehetne tárgyalni.

Gyakran az ellenkező nemű szülővel a gyerek jobban képes átrágni a szexuális felvilágosítást. Ez nálunk is így volt, részemről, nejem részéről, majd gyerekeink esetében is. Kettő fiú és kettő lány csemeténk van. Mindkét fiú meghittebben beszélt/beszél a szexről (is) nejemmel, mindkét lányunk pedig velem. Mindkét lányomnak felajánlottam kamaszkorban, amikor ilyen témákról beszélgettünk, ha igénye lenne segédeszközre, akkor ne holmi háztartásban fellelhető tárgyat és főként ne zöldséget, gyümölcsöt, virslit, szafaládét toljon magába, hanem vásároljon valódi segédeszközt. Ha jön számra egy csomag, amit nem kíván megmutatni, akkor sem csinálunk ebből ügyet, de szállító boxba is lehet vásárolni, amiről, mi nemigen fogunk tudni.

A bankszámlán nem jelenik meg, hogy mit vásárolsz, csupán a cég neve, de olykor még az sem teljes egészben. Az intim játékokat értékesítő üzletek cégneve pedig egyáltalán nem utal a bolt jellegére. XY Kft. Ennyi!


Temu app javarészt egyfajta gagyibolt, helyedben nem onnan vásárolnék, hanem magyar szexshopból. A diszkréció ott is garantált!

Mellesleg, ha elmúltál 18 éves (mert azt írod), akkor személyesen is érdemes felkeresni. Ez akár egyfajta öntesztelés is lehet. Ha eléggé bátor vagy, hogy felvállal a személyes vásárlást, akkor elég idős, határozott, érett van a szexre és a szexjátékszerekre. ;-) Nem utolsó sorban izgalommal is jár.

2023. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon kínos!
2023. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

#3-nak igaza lehet, amennyiben behatolásra is szeretnéd használni.

Javaslom az okos Satisfyer léghullámos vibrátoros csiklóizgatót, nejemnek nagyon bevált. Ez a márka dildós verzióba is jó lehet, de ha élethű dildót keresel akkor a King Cock a nyerő. (főként a vibrátor nélküli)

2023. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha csikló izgatásra kell akkor pont olyan jó az is mint a nagyobb.

Nem képzeled hogy egy apa vesz a lánynak? 🥶😱

Lehet sok helyről rendelni után véttel is , akkor sehol nem jelenik meg.

vágyaim.hu, szeresdmagad.hu lehet postapontra is .

2023. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... egyszer az a kérdésed kínos-e ha apád veszi, utána meg azon parázol mi van ha a szüleid látják a bankszámla-forgalmadon 😂

A bankszla forgalmon csak az látszik ki a kedvezményezett (cégnév), az összeg és a terhelés időpontja. Az hogy pontosan mit vettél nem látszik - azt a vásárláshoz mellékelt számla, v. bizonylat tartalmazza. Mondjuk ha a forgalmazó Szexshop Kft. vagy hasonló akkor könnyen kitalálható hogy nem angol nyelvkönyvet vettél tőlük 😂

2023. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és rúzsvibrátor - csikló izgatására való, a normál vibrit meg be is dugod ugyebár.
2023. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem azért kérdeztem hogy a szüleim látják e, csak nem szeretném hogy valami holmi szexjáték jelenjen meg a számlámon:D
2023. nov. 27. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!