Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha elromlott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha elromlott a vibrátor? Emiatt reklamálhatok a webshop ügyfélszolgálatánál?

Figyelt kérdés

Csak hogy megelőzzem a privátokat, szeretném leszögezni, hogy férfi vagyok, a barátnőmmel használjuk.


Pontosan erről van szó, erről az oldalról is rendeltük:

[link]


Szóval az történt, hogy használat közben valahogy benyomódott az egyik kis pötty, amihez csatlakozna a mágneses töltő, és most nem tölt. Ezzel tudok kezdeni valamit? Egyáltalán van értelme emiatt reklamálni?

Kb kéthetente van meg, de nem néztem meg pontosan.


2023. nov. 18. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor nézd meg pontosan! A számla meg van még? Van/volt rá garancia?
2023. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vibrátor ugyanolyan műszaki cikk, mint a hajszárító, ugyanazt lehet vele csinálni. Elvileg egy szabályosan működő webáruháznak kezelnie kell a garanciális problémákat, szóval fel kell venni velük a kapcsolatot. (A vagyaim.hu-n kb. 1 perc alatt megtaláltam a garanciával kapcsolatos információkat amúgy.)
2023. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan csak el kellett olvasnom a leírását. Idézem a linkedből:

“Mi 30 napos elállási jogot biztosítunk Neked! Részletek a Vásárlási feltételek-ben.”

Itt van az említett vásárlási feltételek is:

[link]

Nagyjából 2 perc volt elolvasni. Amúgy az én tapasztalatom, hogy ez egy jó márka, nekem is van tőlük játékom (lehet ilyet is veszek, megteteszett, köszi a tippet :D ). Pont kifoghattál egy selejtet, megeshet.

2023. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 De ha jól értettem az a harminc nap csak addig ér higiéniai okok miatt, amíg ki nem bontom, mert felbontás után "érintkezhetett baktériumokkal, testnedvekkel". És ja, ez fel van bontva, érintkezett testnedvekke.
2023. nov. 18. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 az anyag-, gyártási hiba miatti garanciát a higiéniai termékek esetében is érvényesíteni lehet!

Az más kérdés, hogy ha a forgalmazó nem korrekt akkor le fog pattintani azzal a szöveggel, hogy te nem használtad megfelelően és ezért romlott el a készülék. Ha korrekt akkor felajánl cserét, vagy visszafizeti a vételárat.

2023. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!