Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két férfi közül melyiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi közül melyiket választanád? Egyik 169 cm magas 13cm-es pénisszel, a másik 190 centi magas 18,5 cm-es pénisszel?

Figyelt kérdés

Hasonlóan kedvesek és anyagi körülményben élnek és sportos kinézetűek.

(A 13 cm-es olyan lankadtan hogy 3 ujjal kell megfogni, nem marokkal)



2023. nov. 20. 18:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

"egy egy ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt"


Persze, de nem árt azért olykor hús-vér fas*t is érezni magában. Végülis ez a legelemibb ösztön, legősibb együttlét

2023. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
93%

31.


Akinek arra van igénye annak persze nem árt. Én pusztán azt akartam ezzel írni hogy nem kell se vastagnak se nagynak lennie a faroknak hogy ki tudjon elégíteni egy nőt.

2023. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
23%
Nekem 15 elég már.. de 18 nyilván jobb, vagyis páromnak annyi és inádom őt. Kb 180 magas, na ez a legjobb. 169 cm az lehangoló akkor is, ha 160 cm vagyok... 190nél meg a feje tetejét se érem fel.. szóval csak a párocskám az ideális, plusz elviseli a marhaságaimat😄
2023. nov. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!