Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két férfi közül melyiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi közül melyiket választanád? Egyik 169 cm magas 13cm-es pénisszel, a másik 190 centi magas 18,5 cm-es pénisszel?

Figyelt kérdés

Hasonlóan kedvesek és anyagi körülményben élnek és sportos kinézetűek.

(A 13 cm-es olyan lankadtan hogy 3 ujjal kell megfogni, nem marokkal)



2023. nov. 20. 18:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%

"A 18,5 cm is kicsi."


A prosztatádnak a vastag az ideális, vagy elég, ha hosszú?

2023. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg kicsi a 18,5 cm.

Szóval nem értem azokat a férfiakat, akik a méretükkel menőznek. Bármelyik szex shopban kapok, akkora péniszt amekkora egy pasinak sincs. Cserében a rossz személyiségét sem kell elviselnem 🤷‍♂️

2023. nov. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
96%

De hülyeséget tudsz írni.

"(A 13 cm-es olyan lankadtan hogy 3 ujjal kell megfogni, nem marokkal) "

Ennek mi értelme van, persze a többinek se, az összes fax méregetésnek semmi köze a való élethez.

2023. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

Miért? Egy magas lányba belefér egy lóf@sz is egy alacsonyba, meg csak 15 centi? Vagy mi a kettő közötti logika?

Egy magas lánynak is lehet rövid és szűk hüvelye, ahogy egy 2 méteres pasinak is 13 centis pénisze. Csak ezt sokan nem tudják ép ésszel felmérni, hogy a testmagasság nem egyenes arányos a nemiszervek méretével és tulajdonságával.

Válaszolva a kérdésedre, az utóbbi, mert a magasságomhoz (180 cm) az utóbbi passzol. Alacsonyabbakkal szóba sem állok, akkor sem ha 25+os farkuk van.

2023. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
96%
Én is közel 180 vagyok szóval a 190 magas pasit választanám
2023. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
34%
Incike, köszönöm az újabb méregetős kérdést.
2023. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
14%
Ennek a kérdésnek mi értelme van? XD Egyrészt, ki a toszt érdekel, hogy lankadtan mekkora a farka...? XD Másrészt, ki választaná az alacsonyabb pasit...? Eleve 171 centi vagyok, de szerintem még az alacsonyak sem és nem a farka miatt...
2023. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
62%

"Bármelyik szex shopban kapok, akkora péniszt amekkora egy pasinak sincs."


Ezzel te most mit akartál kezdeni a provokáláson kívül?


Mi lenne neked az elég? Ne általánosíts mások helyett is ilyen hülyeséget mert nincs értelme.

2023. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
40%
Mivel én magam is magas röplabdás lány vagyok, így szóba se jöhetnek nálam az alacsony férfiak.
2023. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
71%

"Bármelyik szex shopban kapok, akkora péniszt amekkora egy pasinak sincs."



Lehet nálad a minden nagyobb a jó viszont nem mindenki van így ezzel. Sok nőnek már a 17 cm is is nagy és egy egy ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt. Mindenki más.


Ezt a lekezelő stílust nem értem miért kellett. Számomra ez a rossz személyiség.

2023. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!