Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak!X szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak!X szerelmes belém ez alapján?Vagy nem?Szavaznátok többen?(többi bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki elmondása szerint szerelmes belém.Úgy nézett rám egy férfi ismerősöm,legyen X, mint ez a haverom.Amit felhoztam X-nek.És nem szólt semmit erre.Sem telefonban, sem,amikor élőben felhoztam.Közben azt letagadta azt mondta, ha a haverom nem, majd ő megbasz, azt letagadta, hogy amikor simogatott benyúlt a nadrágomba.Ezt nem.Azt sem mondta rosszul láttam.Vagy, hogy beképzelem, kombinálok.Vagy bármit.Nem szólt semmit.Kettőből kétszer.Mindkét férfi többször megsimogatta az arcom egyébként.Mit gondoltok?A hallgatása beleegyezés,tényleg szeret X is, nem csak a haverom?Egyébként X azt mondta, amikor eljött elköszönni tőlem, hogy többet nem talizunk, hogy "bevonódtam érzelmileg".Amikor felajánlottam szexeljünk X nem-et mondott, jött erkölcsi fenntartással.Meg azt mondta, ha "valahány" évvel fiatalabb lenne most vagy, ha "valahány" évvel előbb találkoztunk volna... Mit gondoltok?
2023. nov. 20. 09:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

8:

Mindig indul valahonnan.Nyilván van olyan helyzet, amikor még nincs szex és csók.De most magát a szerelem meglétét kérdeztem, nem azt, hogy volt alkalom beteljesedésre, akkor most ez egy kósza numera volt vagy szerelem...

2023. nov. 20. 11:34
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem melyikkel mi történt eddig testileg, mert ez sokmindent megválaszol a kérdésedre
2023. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Hát nem minden esetben...

Ez nagyon szituáció- és emberfüggő.Na meg élethelyzetfüggő.

2023. nov. 20. 13:49
 14/20 A kérdező kommentje:

Meg,amikor először felhoztam olyan " furán" nézett rám egyből utána, akkor azt mondta "mert vannak szerethető tulajdonságaid".


Simogatja az arcom, mondja "bevonódtam érzelmileg", amikor lehetősége van nem szexel velem, de elmondja azért, mert erkölcsi aggályai vannak, nem, mert nem akarja.És szerintetek ez nem szerelem?Hát érdekes.Kíváncsi lennék tényleg férfiak szavaztak-e.És nem huszonéves korosztály.😄

2023. nov. 20. 13:53
 15/20 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy megtanulsz írni. Most talán nem hiszed el, de hasznodra válik, meglátod. Annyira zavaros, hogy nem is akaródzik gondolkodni rajta, bár értem a lényeget. Szóval passz
2023. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Idióta vagy.Semmi nem zavaros itt a te hibbant elméden kívül.
2023. nov. 21. 10:39
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt semmilyen szex?
2023. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ezt úgy kérdezed, mintha a szex lenne a szerelem egyetlen kifejezésmódja. :D :D Meg mintha az ember csak abba lehetne szerelmes, akivel szexelt is életében.
2023. nov. 21. 10:52
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg. Ha a szerelem a téma az a vággyal gyakran együtt jár aminek nehéz parancsolni testi szinten. Emiatt fontos melyikkel mi történt?
2023. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted szinte mindenki idióta, hülye stb csak te vagy repülő...mert ugye nem érti a kérdést ami neked világos. Még azt is lehurrogod aki még kérdezne hozzá valamit, hogy tisztábban lásson. Mondjuk az már a kérdés kiírásából vélni lehetett milyen magas szintű szellemi képességekkel rendelkezel, szóval kár volt válaszolni. Még csak annyit, hogy mivel te benne vagy ebben a szituációban így neked tök világos de ismeretlenül három zavaros mondatból képbe jönni nem egyszerű, erre te lehülyézel mindenkit. Csak annyit, hogy ha szövegszerkesztést nem tanították meg neked arról nem mi tehetünk..
2023. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!