Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak!X szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak!X szerelmes belém ez alapján?Vagy nem?Szavaznátok többen?(többi bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki elmondása szerint szerelmes belém.Úgy nézett rám egy férfi ismerősöm,legyen X, mint ez a haverom.Amit felhoztam X-nek.És nem szólt semmit erre.Sem telefonban, sem,amikor élőben felhoztam.Közben azt letagadta azt mondta, ha a haverom nem, majd ő megbasz, azt letagadta, hogy amikor simogatott benyúlt a nadrágomba.Ezt nem.Azt sem mondta rosszul láttam.Vagy, hogy beképzelem, kombinálok.Vagy bármit.Nem szólt semmit.Kettőből kétszer.Mindkét férfi többször megsimogatta az arcom egyébként.Mit gondoltok?A hallgatása beleegyezés,tényleg szeret X is, nem csak a haverom?Egyébként X azt mondta, amikor eljött elköszönni tőlem, hogy többet nem talizunk, hogy "bevonódtam érzelmileg".Amikor felajánlottam szexeljünk X nem-et mondott, jött erkölcsi fenntartással.Meg azt mondta, ha "valahány" évvel fiatalabb lenne most vagy, ha "valahány" évvel előbb találkoztunk volna... Mit gondoltok?
2023. nov. 20. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Ez alapján X is szerelmes beléd és a haverod is.
Ez alapján szerintem X nem szerelmes beléd, csak a haverod.
6 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Teljesen magamra ismertem a ferfi szerepből
2023. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És Te szerelmes vagy az illetőbe vagy csak kedveled és vonzódsz hozzá?Ha jobb neked úgy, válaszolhatsz privátban is. :)
2023. nov. 20. 10:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Van egy fiatalabb nő akiért odavagyok. A házasságom eleve romokban van, de vagyoni dolgok miatt nehéz a válás. Belebolondultam egy sokkal fiatalabb nőben az én esetemben ez is probléma a korkülönbség mert azt érzem nem lenne korrekt vele szemben. Olyan dolgokat kaptam tőle amiket azelőtt soha , nagyon nehéz erre nemet mondani, de csak rosszat tennék az életével ha magamhoz kötöm
2023. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Értem.De te szerelmes vagy belé?

Amúgy szerinted a kérdésemben X hogy érez irántam?Ő sem egyedülálló, de már rég megcsalták szegényt, ami kiderült.

2023. nov. 20. 10:19
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem tudok rólatok semmit így nem lehet erre válaszolni. Én a nagy korkülönbség miatt nem mutatom ki ami bennem van irányába, mert ha ezt kimutatom akkor nincs megállás. Hosszú távon ez a korkülönbség neki rossz lenne. Szerintem a legtöbb férfi ha nőt kap él vele. Ha a nő odavan érte akkor hitegeti, kihasználja meg is dugja. A legtöbb férfi csak azt a nőt nem dugja meg aki nem tud megkívánni
2023. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
egy kukkot sem értek baszod
2023. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Két férfi van, az egyik a haverom, a másik neve most X.Mindkettő ugyanúgy nézett rám, ugyanolyan tekintettel,mindkettő simogatta az arcom.Többek között.Amikor felhoztam X-nek,hogy olyan nézéssel nézett rám, mint a haverom, aki szerelmes belém nem szólt rá semmit.Sem telóban, sem élőben.De azt mondta , ha mondjuk 15 évvel fiatalabb lenne most vagy 15 évvel előbb talizunk, akkor ok, de most a szex-et is visszautasította, és a nejére hivatkozott.Aki amúgy már rég megcsalta, amit tud ő is.X szerelmes belém,ezért nem szólt semmit ,amikor felhoztam a tekintetét vagy sem?Ebben mi bonyolult?Komolyan kérdezem.
2023. nov. 20. 10:33
 8/20 anonim ***** válasza:
Melyikkel mi történt eddig? Melyikkel volt csók szex stb?
2023. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Biztos vonzónak tart, de sztem nem szerelmes, mert akkor nem utasította volna vissza a szexet.
2023. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szóval csak akkor tart valaki szeretőként valakit csak szexre, ha szerelmes, különben, ha csak szexre nem kellesz neki akkor már azért van,mert nem is szerelmes?Érdekes.Akkor minek mondta, hogy bevonódott érzelmileg, és eljött elköszönni, hogy többet nem talizunk?Hiszen sosem a szex miatt taliztunk...
2023. nov. 20. 11:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!