Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, első szexeteket hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, első szexeteket hogy bírtátok, hány percig kb.? Csak őszintén ;)

Figyelt kérdés

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Hány pasival volt előttetek a lány?

Hány évesek voltatok és mennyi a lány?

Akkor hányszor élveztetek el és a partneretek?



2023. nov. 19. 23:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Én alig bírtam elélvezni, mert kivertem a buli előtt és piáltunk a buliban, majd "váratlanul" leszopott egy csaj, nehezen tudtam a szájába élvezni, már féltem nem tud tovább szopni és abbahagyja mert elfárad.
2023. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Én 14 voltam a csaj 16.

Kb 45 másodpercig tarthatott.

:D

2023. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Nettó 4 perc körül. Nagyon kicsi volt a gumi, alig ment fel. Nulladikra elélveztem, miközben raktam fel. Utána újrapróbáltuk.

Második alkalomtól addig bírtam, ameddig akartam, az már 20-30 perc volt.

22 22 0 kapcsolat

Második vagy harmadik alkalommal élvezett csak el, és akkoriban még elég sok idő kellett neki/nekünk hozzá.

2023. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Talán 2 perc volt😂

26

2023. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Fiúk, első szexeteket hogy bírtátok, hány percig kb.?

- az első élvezésem akkor volt mikor hátra húzta a bőrt a farkamon. A második kicsit később, néhány perc szopás után. A harmadik punciba volt kb 5 perc dugás után.


Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

- több alkalmi


Hány pasival volt előttetek a lány?

- nem tudom, de jó sok lehetett


Hány évesek voltatok és mennyi a lány?

- én 15, a lány 28 volt akkor


Akkor hányszor élveztetek el és a partneretek?

Én 5-ször. A lány 2-szer, talán 3-szor

45F

2023. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Mindketten 18 évesek voltunk, hosszabb párkapcsolat után.


Mindketten élveztük, de egyikünknek sem sikerült elmenni, túlságosan izgultunk.


Leginkább azért írom, hogy lássátok, ilyen is előfordul. :)


(Korábban a lány már rengetegszer kielégített engem kézzel-szájjal, és néhányszor én is őt ujjazással és ruhán keresztül dörzsöléssel.)

2023. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi volt, én 20, ő talán 21.

Mindig tudtam, hogy nem vagyok gyorstüzelő, valahogy éreztem. Attól jobban tartottam, hogy nek fog felállni.

Végül, minden rendben ment.

2023. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 voltam, ő 25.


Alig hogy rám ült lovaglóban, beillesztette magának a farkam, és már lőttem is. Talán ha 5 másodperc volt.

2023. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 NTBS ***** válasza:
100%
Örkény István: Egyperces novellák.
2023. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Full őszintén, alkalminak indult, de több lett belőle, igaz nem sokkal, de a lány belém szeretett és együtt voltam vele ez miatt.

Előttem nagyon sokkal volt, egy igazi ribi volt, ezért sem akartam vele lenni nagyon, de végül úgy döntöttem legyen. Én 21 a lány 24. Nem élveztem el egyáltalán, 2 órán keresztül szexeltunk és a lány sem ment el. Utána 3-4. próbálkozásra sikerült elmennem, a csaj tiszta ideg volt már, azt hitte miatta, de igazából ilyen vagyok, vannak idők mikor a végtelenségig bírom, máskor meg pár percet. A csaj végül sokadik alkalommal ment el nyalástól, aztán ráhangolódtam és minden alkalommal elment többször is nyalástól, huvelyileg viszonylag kevésszer.

jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!