Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti meddig várnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti meddig várnátok egy szűz csajra az első szexxel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megismerkedtek egy szűz csajjal és tartana az első szextől, ezért még türelmeteket kérné.

Meddig várnátok maximum rá?



2023. nov. 18. 09:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vàrtam már 1 évet, 14 éves kapcsolat lett belőle.


Hozzá tartozik, hogy azért az egy év alatt, nyilván kiverte, meg volt kölcsönös orál is.


Aztán 4 hónapot vártam a következőre......

2023. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha másképp megtudjuk oldani hogy jó legyen ( legalább nekem, de inkább mindkettőnknek ) akkor ameddig kéri
2023. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Rex Hunter ***** válasza:
79%
1-2 hónap maximum
2023. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Három hónapig.
2023. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pár hónap max, de már közben is lehetnek kisebb dolgok: Arra pár hét, max 1 hónap.
2023. nov. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kilencvenes évek elején, amikor fiatal voltam, simán kellett fél-egy év udvarlás egy kamaszlánynak, hogy lefeküdjön valakivel. Persze voltak kivételek, de az volt a ritkább.
2023. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem is kell szűz lány!A szuzhartya atszakitasa,vagy kitagitasa nagyon macerás dolog! Kinlodjon vele más!
2023. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!