Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, zavarna titeket,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, zavarna titeket,ha kiderülne, hogy a barátnő jelöltetek még szűz,ti mennyit várnátok a lányra?

Figyelt kérdés
21 évesen szűz vagyok, most alakulóba van egy kapcsolatom egy 27 éves sráccal, akinek már volt néhány komolyabb kapcsolata. Nem merült fel még a téma,de tudom, hogy neki már vannak igényei.

2020. júl. 29. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most így nem tudom, hogy mennyit de tudnék várni szerintem annyit ami nem irreálisan kevés. Persze ne azt mondja, hogy 1 év nyilván de ki tudnám várni. 23F
2020. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Addig várnék, még a csaj késznek érzi magát rá, teljesen megbízik bennem.

Persze ha ez hónapokban telne akkor nem, mert ha mondjuk 2-3 hónap alatt nincs meg a kellő bizalom, akkor kár folytatnia szitut.

Amúgy ne aggódj, ha már nem csak alakulóban lesz a dolog, és sikerül megbíznod benne, illetve jó lesz minden, te magad fogod már akarni.

Mert ugye a korban már te is benne vagy, hogy legyenek igényeid.

F/34

2020. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi problémám nem lenne vele, nyilván megvárnám amíg készen áll :) 20/f
2020. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, ha tetszik a lány és megfog. A pasik többségét az szokta inkább zavarni (kapcsolat esetén) ha előtte a lányon végigment a fél város.

Hogy ki mennyit vár meg egyén és kapcsolatfüggő... van aki 2 hónapot más meg 2 hetet sem akar. Megtörténik amikor megtörténik, érezni fogod. Fontos, viszont hogy ne "nyomás" miatt, egyfajta elvárásból csináld, hanem mert vágysz rá! Sok sikert és használjatok gumit :)

2020. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Maximum 1 hónapot várnék. Pont ennyi idős vagyok és nem pazarolnám az időm.
2020. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavarna, és akármennyit.

De bocs, hogy ezt mondom, mindig is irritált az a fajta felfogás, hogy azt, amikor a nagy szerelmemmel együtt lehetek, holmi kínos várakozásnak állítják be, csak mert épp nincs szex. Aki ezt várakozásnak éli meg, ott bajok vannak.

2020. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

#6: Nem, ott nem bajok vannak, hanem igények. Az oké, hogy itt egy csomó srác gyakorlatilag évtizedeket várna arra, hogy végre egy csaj rájuk nézzen, de azért a felnőttek, akik élvezik és szeretik az életet, azok nem ezt választják.

Ne állítsuk már be a szűz srácok miatt gáznak azt, akinél a kapcsolathoz hozzátartozik a szex házasság előtt.

2020. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

27 vagyok, vártam 20 éves szűz lányra 8 hónapot és végül szűz is maradt a kapcsolat végén is

nekem nem kellene olyan csaj akire várni kell, a lyukas köröket már lefutottam, nem passzolunk egymáshoz, ha ennyire eltérnek a vágyaink

meghagynám a lehetőséget másnak

2020. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lazy Lover ***** válasza:
1-2 hónap
2020. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaja 1-2 hónap. Én a nem szűz barátnőmmel is egy hónapig ismerkedtem, szóval ennek a duplája legyen elèg, utána már játszmázásnak tartanám.
2020. júl. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!