Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan kezelnétek ha egy lány elmondja nektek hogy szűz?

Figyelt kérdés
Igazából egy ideje már ismerjük egymást és flörtölgettünk, vissza is flörtölt, értette a szexuális utalásokat, meg minden. És amikor csókolózni kezdtünk, és elkezdtem felhúzni a szoknyáját akkor mondta, hogy ő még senkivel nem volt és szeretne lassítani. Erre meglepetten mondtam neki, hogy dehát minden utalást értettél, meg társaságban a szexuális vicceken is nevettél, nem gondoltam hogy az vagy. Erre közölte velem hogy “jézusom, szűz vagyok nem hülye” és kiment a szobából. Oké elszúrtam, de ti mit reagáltatok volna, és egyáltalán mit jelent az, hogy “szűz vagyok nem hülye”? Ő 18 én 21 vagyok.

2023. nov. 18. 05:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a libidó, a vágy adott. Ismerkedett, flörtölt ( csókolózott, stb.), de nem volt még konkrét, teljes (!) testi kapcsolata.

Mit lehet ezen nem érteni?

Szerinted, aki szűz, annak még a kezét sem fogta meg senki?

A testi kapcsolat az út beteljesedése.

Elég ostoba voltál.

2023. nov. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Rémes pasi vagy.
2023. nov. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen hülyék miatt mint te is voltál szűz még a csaj. Látszik, hogy nem velem találkozott. Már nem lenne az. 30/F Te meg hülye kérdések kiírása helyett inkább kezdj el gondolkodni, hogy ne maradj hülye.
2023. nov. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lassítok, odafigyelek, kommunikálok, meghallgatom, stb.


S megtanítom, amihez türelem kell.


45/F

2023. nov. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit reagáltam volna?


"Oh, értem, rendben, természetes"

2023. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

5 perc múlva nem lett volna az.

Bemesélném neki hogy a mélytorok az alap. És hogy semmi gond ha csak én élvezek el.

Komolyra véve.

Elszúrtad de nem vészes. Még szóba áll veled.

2023. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Azért jó, hogy odaírtad a korod, a leírtakból azt gondolnám kb 15 lehetsz. Agyilag mindenképpen annyi vagy most is.
2023. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
azt jelenti hogy te viszont öcskösöm nagyon sötét vagy xdxdxdxd
2023. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogy ennyire megbízik bennem.
2023. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdem úgy kezelni, mint aki szűz.


Azt jelenti, hogy attól még, hogy valaki nem szexelt, nem jelenti, hogy nem érti a vele kapcsolatos utalásokat. Az aszexuálisak is értenek mindent, pedig sokuk sose fog szexelni.

2023. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!