Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti hogy kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy kezelnétek egy 23 éves szűz lányt? Randiznátok vele?

Figyelt kérdés
Volt már barátja, de nem feküdtek le, mert a lánynak szörnyen fájt. A lány biszexuális és utána volt egy hosszabb kapcsolata egy lánnyal. Szóval, bár nem ártatlan, technikailag még szűz.
2017. aug. 22. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Randiznek persze nekem a biszex dolog nem jon be viszont
2017. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 LazyJones ***** válasza:
95%
Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Tudom, hogy manapság sok lány biszex, engem valahogy nem vonz a dolog - dacára annak, hogy volt már kapcsolatom hasonló beállítottságú lánnyal.
2017. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
"Manapság" nem sok lány biszex - mindig voltak, max. bujkáltak illetve "elnyomták" magukban és férjhez mentek.
2017. aug. 22. 17:58
 4/17 A kérdező kommentje:
Oké, akkor tegyük fel, hogy randiznátok biszexszel vagy a lány nem biszex, csak nem szexelt a hagyományos értelemben, mert fáj neki. Hogy kezelnétek?
2017. aug. 22. 18:02
 5/17 LazyJones ***** válasza:
93%
Beszélhetünk arról, mi volt régen, vagy mi nem, hogy akik azok voltak, azok mit kezdtek vele. Én egy dolgot tudok: 36 év alatt a korosztályomból 2 lányt ismertem, aki biszex volt, vagy voltak biszexuális kalandjai. Viszont amint beszélgetni kezdek 25 alattiakkal, valahogy állandóan előjön a téma, hogy ki mit csinált melyik csajjal. Persze, lehet rá mondani bármit, de SZÁMOMRA ez akkor is nagy változás a mennyiségben, és a hozzáállásban.
2017. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LazyJones ***** válasza:
70%
Ha a biszex vonatkozástól eltekintek, akkor alighanem türelemmel és felkészültséggel. Volt olyan barátnőm, akinek én voltam az első, és meglehetősen problémás volt az első alkalom, hasonló okokból, mint amit te írtál. Ugyanakkor elég időt szántunk rá, hogy testileg és lelkileg is fel tudjon készülni az alkalomra, és meg tudtuk oldani a dolgokat úgy, hogy az ő szándékai és tempója szerint menjen. Az elmondása alapján járt némi fájdalommal, de mivel ő volt az irányító fél, így ő dönthette el, hogy mikor meddig megy el; és tudta azt, hogy nem fogom sem siettetni, sem erőltetni a dolgokat, ha neki nem jó érzés.
2017. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Biszexualitás gàz! Különben ha minden téren szimpatikus lenne akkor simán! Mondjuk dilemma komoly kapcsolatra

..volt 20+os an szűz bnőm aztán kìváncsi lett más szerszámra is.

2017. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hát van egy elég negatív tapasztalatom szűz lánnyal, minden téren tapasztalatlan és éretlen volt, szóval csak ha látom, hogy megfelelő a lány akkor próbálkoznék vele, de ez nem csak a szüzekre igaz, de náluk kifejezetten figyelnék arra, hogy megéri e velük foglalkozni


24F

2017. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja a fàjdalom biztos biszex vagy?? Lehet pasi nem is tud felizgatni azért fáj???vagy az is lehet ha egyszer rendesen meg tud .....valaki akkor leszoksz a lànyokról?? Akivel fàjt azzal használtàl síkosìtót?? Hàny ujjal izgatott??Nyugis körűlmények voltak??
2017. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Szörnyen fájt?

Voltam már szűz lánnyal, akinek kicsit fájt az első behatolás, de olyankor nem kell erőltetni, csak simán benyomni gyorsan, erősen, hirtelen... A bizsergés simán elnyomja annyira, hogy csak szex után kezded el érezni a feszítő érzést, ami egy nap alatt elmúlik.

Ha pedig nem megy be, akkor nem biszex vagy, ha em leszbi...

Normál esetben a nedveid hatására olyannak síkosnak kell lennie a hüvelyednek, mint egy vízicsúzda. Már attól is, ha csak hozzád ér a párod.

Nekem nem lenne akadály. Az viszont igen, hogy kételkedek a szexualitásodat illetően. Kétlem, hogy stabil vagy és megbízható. Inkább az ellenkezője lehetsz.

2017. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!