Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti hogy kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy kezelnétek egy 23 éves szűz lányt? Randiznátok vele?

Figyelt kérdés
Volt már barátja, de nem feküdtek le, mert a lánynak szörnyen fájt. A lány biszexuális és utána volt egy hosszabb kapcsolata egy lánnyal. Szóval, bár nem ártatlan, technikailag még szűz.
2017. aug. 22. 17:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze, bár a biszexualitása azért, zavarna egy kicsit.
2017. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-es, honnan tudod, mit érzett a lány?
2017. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezek lényegtelen infók. A lényeg, hogy szimpatikus legyen, és én is szimpatikus legyek számára.
2017. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12# Onnan tudom, hogy nálunk volt kommunikáció, nem úgy mint itt sokaknál. :)
2017. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem randizok mentálisan sérült emberekkel.
2017. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15


Önmagadat hogy viseled el? :D

2017. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

10es kicsit fájt a tudatlanság ami az írásodból árad. Az hogy volt egy csaj akinek te voltál az első és jól ment nem jelenti hogy ez mindenkinek így működik. Én magabiztosan hetero vagyok mégis szörnyen fájt az első. Emellett a mai napig nem nedvesedek megfelelően. Ha akartad volna se tudtad volna nagy lendülettel bedugni nálam mert úgy kellett "erőszakolni" hogy menjen. Igen én nem vagyok hagyományos eset de ismerek még ilyet mint én. Emellett ismertem olyat is akinek műtéti úton kellett helyrehozni mert nem tudott tágulni. Attól hogy neked volt egy szerencsés párod még nem kell ezt szentírás ként hirdetni.

Elnézést a kérdezőtől az off-ért de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.

2017. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!