Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek furcsán viselkedtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsán viselkedtem?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap lefeküdtünk a sráccal akivel két hónapja randizunk már. Szerintem elég jól mentek a dolgok a randikon, és tegnap jutottunk el ide. Hozzám jöttünk, mert egyszerűen ez közelebb volt. Este eléggé fel voltunk izgulva, és a nappaliban már egymásnak estünk, viszont én amúgy sem vagyok jó orgazmusban, meg nagyon izgultam is, így nem jött össze, de ettől függetlenül szerintem nagyon jó volt. Itt maradt éjszakára és reggel kérdezte van-e kedvem még egy menethez, ez már sokkal lágyabb volt, olyan félálmos, kellemes, és mikor ő elment én már nagyon közel jártam, de abbahagyta, kivette, ami miatt kicsit csalódott lettem, de aztán éreztem hogy elkezd nyalni, és szerintem egyszerre a lelki meg a testi jóérzés beütött mert ilyen intenzív orgazmusom még soha nem volt, és csak annyit bírtam kinyögni hogy köszönöm. Utána mennie kellett, mert munka előtt még ugye haza ugrott átöltözni. De 10 percig ott maradt velem összebújva, aztán öltözött fel, adott búcsú csókot és elment. Szerintetek ez jó lehet? Nagyon gáz egy orgazmust megköszönni?😅🙈 22N (köszi a válaszokat)

2023. nov. 17. 18:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
37%

"Ha nincs orgazmus, nincs mit megköszönni."


Én akkor is megköszönöm az ebédet , ha nagyon szar és meg se eszem az egészet csak pár falatot.


Én megköszönöm ha leszopnak. Bár volt olyan aki furcsálta, de engem így neveltek.

Mármint nem úgy, hogy "kisfiam ha leszopnak meg kell köszönni!":D hanem hogy kérjünk bocsánatot, köszönjük meg stb. Nem gondolom gáznak, illetve hátrányom se származott még ebből.

2023. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!