Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyire szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire szoktátok kidobni a melleiteket? Zavar benneteket, ha megnézik őket a pasik? Vagy szándékos? Fontos számotokra, hogy melltartó nem csak tartson, hanem nagyobbnak is láttassa?

Figyelt kérdés
2023. nov. 16. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
csak ki akarja verni...
2023. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagyok alapból, sosem veszek pushup melltartót. Ennek ellenére meg szokták nézni. nem zavar, nem tudok vele mit tenni, nem tudom a hátamra átrakni. Direkt viszont sosem pakolom ki.
2023. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszonylag picik, de szeretem őket szolidan megmutatni. Úgy nyilván nem lehet kipakolni mint egy középen összesimuló C-D kosarasat...
2023. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Diszkrét dekoltázst szeretem. Nem baj, ha megnézik, én raktam ki, nyilván jól esik.

Sosem használtam push up melltartót, most már szivacsosat sem, csak simát. Szóval bőven elég, hogy akkoranak látszon, ami valójában. (Más kérdés, hogy melltartóban szebb, mint nélküle.)

2023. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos, hogy kényelmes legyen, és jól álljon. Ízléses szintig rakom csak ki. Nem zavar, ha megnézik.
2023. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én minden nap kidobom. Van nálunk egy mellgyűjtő szelektív kuka, így még azon sem kell aggódnom, hogy szennyezem a környezetet.
2023. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Csak akkor veszek fel kivágott felsőt ha a párommal vagyok. Ő olyankor a szemembe se néz kb, imádom 😂😂

Ilyenkor meg szoktak nézni random csávók. Undorodom tőlük, és ha egyedül lennék akkor őszintén nagyon félnék.

2023. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Elég nagy, nem kell nagyobbnak látszania. 🙂 Szeretem ha megnéznek a pasik, de csak nyáron hordok kivágottabb felsőket.
2023. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
20%
Minden ferfi orul amikor melltaro nelkul lat egy merevedo cicibimbot...szoval csajok/nok szexibb melltaro nelkul!
2023. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
#9 pontosan ezért hordok :D
2023. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!