Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzam fel az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel az új pasimnak, hogy én kicsit durvábban szeretem a szexet?

Figyelt kérdés
Már többször lefeküdtünk de mindig olyan gyengéd:/
2023. nov. 15. 21:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt meséld már el, hogy hogy a fe.nébe tudtok szexelni, ha nem kommunikáltok?

Az altestedet meg mered mutatni neki? De hogy elmond mi a vágyad az ciki?

Lehet én vagyok már őskövület, de én azt vallom először a bizalom és kommunikáció legyen meg a kapcsoltban, utána a szex.

2023. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a durvábban?

Keményebben gyorsabban csattogósan?

2023. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

siman csak mondd el neki, hogy csinalja melyebbre, kemenyebbre, gyorsabban, mittomen


vagy csak kezdd el iranyitani a kezet, esetleg valts te nagyobb tempoba es mutasd meg neki, hogy mennyire elvezed, ha intenzivebben csinalja.


vezesd at bele, ne durr bele a kozepebe, hogy figyelj Peti, tok ugyes meg cuki vagy, de en ugy szeretem, ha 120 bpm-mel toljak a puncim mint egy legtoro kalapacs..

akkor tuti elveszed a kedvet. de menet kozben siman ra lehet adni a kakaot.

2023. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Mostani csajom azt csinálja,hogy kacérkodik,hogy úgysem csinálhatod ezt meg azt,pl.nem veheted el a popsim megkötözve,meg hasonlók.Egy ideig elsiklottam felette,de aztán felvettem a kesztyűt.

Le sem tudom vakarni magamról mióta úgy használom,mint egy kurvát.

2023. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!