Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzam fel az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel az új pasimnak, hogy én kicsit durvábban szeretem a szexet?

Figyelt kérdés
Már többször lefeküdtünk de mindig olyan gyengéd:/
2023. nov. 15. 21:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért gyengéd, mert figyelni szeretne rád :) Ha elmondod neki, hogy neked valójában mikor mi esne igazán jól, mit próbálnál ki vele, idővel biztosan belejöttök majd mind a ketten.

Beszéljetek a szexről, ne csak csináljátok :)

2023. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg vagy ilyen tipus valaki, vagy nem. Ha az első pár szex alkalmával jelét sem mutatta kicsit durvább dolgoknak akkor ezeket nem nagyon lehet kihozni belőle, vagy max erőltetve, de természetesen jönni ez nem fog.
2023. nov. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
A csöpp kis száddal
2023. nov. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

"pasik a szóból értenek, és nem az utalásokból"


Bocsánat az offtopikért: ez teljesen így van, de jegyzőkönyvbe megjegyezném, hogy a nők sem értik egymás utalásait. Pontosabban állandóan félreértik, meg ott is utalást keresnek, ahol nincs.

2023. nov. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Vad, extrém szexet kedvelem. Csapja a lovak közé vagy lecserellek egy vehemensen, vadabb pasira!

Domináns Férfi vagyok és azt tudom hogy ha nincs a génjeibe olyan vágy amit te szeretsz akkor megette fene az egészet. Találkozzunk és megadom neked amire vágysz!

Domináns szadista férfi vagyok!

2023. nov. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

írj egy fogalmazást de figyelj oda hogy a bevezetés és a befejezés rövid legyen

tárgyalás része legyen hosszú

2023. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%

Mond neki h üssön te állat


N29

2023. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, miért nem mernek az emberek kommunikálni a párjukkal? Én már első alkalommal szóltam volna, mert ha nem tetszik neki, úgyse lesz tartós kapcsolat, minek finomkodjak?

N

2023. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

"Jézusom, miért nem mernek az emberek kommunikálni a párjukkal?"


Rém egyszerű: mivel ők maguk sértődékenyek, és kritikának vesznek mindent, félnek a konfliktustól, hogy a másik megsértődik.

2023. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor randizik egy nővel, szóba kerül a szex. Akkor letisztazom hogy milyen ( vad, szadista, domináns) férfi vagyok, szeretem a nem hétköznapi együttlétet. Tetszik neki és egy hullámhosszon vagyunk akkor nyert ügyem van, de ha fanyalog és betegnek tart akkor nincs miről beszélni. Időmet nem fecserlem olyanra ami alapból halott.
2023. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!