Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondot okozhat, hogy többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot okozhat, hogy többször szexelünk a férjemmel +1-2 bevont taggal mint kettesben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kicsit ellaposodott a szexuális életünk és rávettük magunkat, hogy behívjunk a hálószobánkba másokat is (nőket férfiakat egyaránt). Ez a helyzet annyira elhatalmasodott, hogy mostmár többet szexelünk mások jelenlétével mint kettesben. Kezd egy kicsit elegem lenni a helyzetből, mivel én rá vagyok.

Mit tegyek?


28/L



2023. nov. 13. 20:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

9

Ez vezet a totális kiégéshez. A következő hogy egyre vadabb és durvább dolgok kellenek.

Vannak vágyak amiket jobb nem kiélni.

2023. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Mi csak beszélünk róla, max többes filmet nézünk. Így fennmarad az izgalom. Voltam többesben, de a fantázia jobb m8nt a valóságban.
2023. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

A házasságban pont az intimitás ami a legfontosabb. Ti ezt porig romboltátok, ráadásul kiégtetek.

Nincs nagy jövőtök együtt. Főleg úgy hogy egy anonim fórumon akarjátok megoldalni.

2023. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%

Üdv a többesezés és cucold világába, aki azt írja, hogy ez normális...

Utána meg megnő a válások aránya, mert a sima vanília sex nem indítja be a pár tagjait. :(

Kérdező, mit tehetnél. Kommunikáció. Próbáld elmondani a férjednek, hogy ez sok.

Legyetek többet csak kettesbe. Szerezetek be játékokat, amik "pótolják" a másik embereket.

Egy jó vibrátor néha többet érhet, mint egy másik ember.

2023. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

Nekem van egy satisfyer és élethű vibri. A pasim mellé bőven elég. Azt is csak heti egyszer vetjük be az akcióba.

A többi csak fantázia.

Épp az ilyenek miatt nem szabad belemenni többesbe.

Ha egyszerre mindent felzabálsz annak hányás a vége.

2023. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nagyon sok féle vibrátorom van. Mű dolgok is… Nem elég a párom mellé
2023. nov. 13. 21:31
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Hmmm
2023. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező : És nincsen semmi féltékenykedés , vagy rossz gondolat szex közben ,amikor látod hogy a férjed épen egy másik nővel van ?

Olyan is van , hogy pl: téged kényeztet 2-3 férfi egyszerre ?

5 - voltam .

2023. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendszeresen többesezünk, de sokkal-sokkal többet vagyunk egymással mint másokkal. Utóbbi csak egy kellemes fűszer, s a többes kalandok után nem mulasztjuk el együtt igen alaposan levezetni a közös élményeket.

Nálatok ez nincs így, ti már az együttlét pótlékának használjátok a dolgot. Szóval ja gondot nem okozhat, hanem az már most megvan! Az hogy érzelmileg nem kötődtök eléggé egymáshoz, legális megcsalásnak használjátok a dolgot nem azért hogy a közös szexuális életeteket színesebbé tegyétek.

2023. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

Nincs ezzel baj ha nektek sem.

Harmadik szoktam lenni. Izgalmas.

De nekem nem fér bele ha kapcsolatban vagyok.

Húzzatok határokat.

Pl hogy heti 2x party-ztok és a többi szex meg kettesben.

2023. nov. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!