Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondot okozhat, hogy többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot okozhat, hogy többször szexelünk a férjemmel +1-2 bevont taggal mint kettesben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kicsit ellaposodott a szexuális életünk és rávettük magunkat, hogy behívjunk a hálószobánkba másokat is (nőket férfiakat egyaránt). Ez a helyzet annyira elhatalmasodott, hogy mostmár többet szexelünk mások jelenlétével mint kettesben. Kezd egy kicsit elegem lenni a helyzetből, mivel én rá vagyok.

Mit tegyek?


28/L



2023. nov. 13. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Élvezzétek ki nagyon!
2023. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

"mostmár többet szexelünk mások jelenlétével mint kettesben. "


Kérdésben a válasz. Nyilván gondot okozhat.


Az a baj, hogy az ilyet általában akkor kell meglépni amikor vágytok rá, de egymással rendben vagytok. Ti pont azt tettétek amit nem szabadott volna.. (Feldobni vele a szexuális együttléteteket.) <-- Mármint ilyen mentőöv szerűen.

2023. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a férjeddel szexeltek , mások előtt ?
2023. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tehát másokkal szerelünk egymás jelenlétében.
2023. nov. 13. 20:23
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Tehát a férjed is és te is más valakivel , de együtt egy helységben , egy légtérben ?
2023. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem okoz gondot, csak ez már nem párkapcsolat. Kb egy éven belül már külön lesztek.
2023. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Ezt mi is kipróbálnánk
2023. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez érzelmileg gajra teszi a kapcsolatotokat !
2023. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

5-ös: Hát egymással is másokkal is de együtt, egy helyen. Pl ő egy másik csajjal kezd aztán június hozzám aztán én egy másik pasihoz aztán többen egyszerre...

Érzelmi résszel nincs gondunk, szeretjük egymást. Csak egy "sima" szex már nem indít be minket....

2023. nov. 13. 20:41
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

9 - "Csak egy "sima" szex már nem indít be minket...."


Ismerős az érzés.

2023. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!