Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőktől kérdezem, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőktől kérdezem, hogy sok olyan férfi van, akiket egyáltalán nem érdekel, hogy a partnerének is jó legyen a szex?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 15:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vannak onzo ferfiak, azok annyit is ernek
2023. nov. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok van, meg sok olyan is, akinek nincs ellenére, de ha nem mondod, akkor inkább kihagyja. Vagyis sokan inkább lusták, esetleg nem is tudja, hogyan kellene és nem próbálkozik.
2023. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, nálam háromból kettő ilyen volt :/
2023. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, bizalmas viszony vagy komoly szexkapcsolat kialakulása közben konkrétumokat mesélnek csajok nők . Elbeszélseik alapján a többség tapasztalatlan vagy igénytelen,gyorsan túl akarnak lenni rajta . Volt visszatérő unatkozó partnerem aki sportolók ismert arcok után futott , csak leszopatni akartak vagy spontan meghágni gruppenbe tenni , ahogy a többi rajongó szerencsétlent .
2023. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

en pasi vagyok, minden partneremnel arra figyeltem, hogy elsodlegesen neki legyen jo, attol ereztem magam jo szeretonek, ha a csajomnak jo volt.


aztan osszehozott a sors egy elelvezni nem tudo bomba csajjal, probaltam neki is segiteni, turelmes lenni vele, de az lett a vege, hogy megkaptam, hogy nekem biztos kicsi az onbizalmam, mert hogy csak attol erzem nagynak magam, ha a csajom elelvez alattam es kulonben is mit foglalkozok en az o oromevel, neki jo anelkul is >DD


na most akkor legyel okos, mi kell a nonek.

2023. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Álmaim nője: "szívem, velem ne törődj, NEKEM IS ugyanannyi időm volt rá!"🤣🤣🤣
2023. nov. 16. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!