Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Utkoztetek mar valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Utkoztetek mar valaha meret problemaba ?

Figyelt kérdés

Ha igen, kicsi vagy nagy meret volt a gond ?


Korral !!


2023. nov. 11. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

28 évesen már egy jó ideje nem szexeltem, mikor szexkapcsolatba kerültem egy 20 éves sráccal.

Elég szűk vagyok(ezt még elég ízléstelen módon egyszer a nőgyógyászom is megjegyezte), neki pedig elég nagy farka volt, így az első pár alkalommal nem sikerült a behatolás. Volt előjáték meg minden, de csak nem ment be, aztán végül 1-2 hét elteltével sikerült betenni, de nagyon nagyon feszített. Persze jó érzés is volt, de pl kutyában túlságosan fájt így abban később már nem csináltuk. Viszont mással pl az oldalról fekvős pózt nem tudtuk ilyen jól kivitelezni, vele az volt a kedvencem. Sokáig együtt voltunk szexkapcsolatban

31N

2023. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Kettő haveromnak is hatalmas farka van. Egyik korán, második partnerben megtalálta a nagy őt (egymásban találták meg a nagy őt 😆), akit feleségül vett így megoldódott a méretkérdés probléma is. Másik haverunk soha nem találta meg a megfelelő partnert, pedig manapság már elmúlt hatvan. Amoly örök szingli, aki mindig vágyott családra. Azt mesélte már harmincasként, amely tapasztalata soha nem változott meg: 10 nőből, akikkel eljutott az ágyig kettő volt hajlandó szexelni vele, kettő vállalta, hogy kézzel, kicsit szájjal játszik a farkával, a többi szinte sikítva menekült el a mérete láttán. Leghosszabb kapcsolata is pár hónapig tartott és nem a szex volt a legfőbb közös programjuk.

Nekem nincs nagy méretem. Nem ért panasz, sőt, elégedett volt velem minden partnerem. Eddig kettő nő volt, akinek kevés volt a méretem. Egyikkel mégis együtt voltunk fél évig. Másik az első szexnél közölte, ez számára kevés. Az esténk kellemes volt, de mást keres. Vele 23 éve barátok vagyunk, ha nem is találkozunk túl rendszeresen. Még második nejem is ismeri és a sztorinkat is tudja. (nem jelent konkurenciát, így nem zavarja 😉)

2023. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Persze sokszor 27L
2023. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: Lanyokhoz szolt a kerdes.
2023. nov. 12. 00:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szó szerint. :D
2023. dec. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!