Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt nálatok valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt nálatok valaha ilyenre példa?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy volt-e veletek olyasmi, hogy csak szexuálisan csaltatok meg olyan pasit, akit amúgy szerettetek, mert pillanatnyilag fel voltatok izgulva egy másik pasira?


Ha igen, hogyan történt és hogy dolgoztad fel utána?


2023. okt. 19. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hozzám nehéz közel kerülni szexuálisan. Először "agyban" kell elcsábítani utána jöhet a test.
2023. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt. Ha valóban szerelmes vagy akkor nem kívánsz mást.
2023. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Aki tényleg szerelmes, az más pasit nem is kíván meg. Én pl simán flörtölök bárkivel aki vevő rá, de ennél tovább nem mennék mivel szeretem a párom. Eszemben sincs mással lefeküdni mivel otthon megkapom amit kell ;)
2023. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kívánsz meg mást, akkor hogyan alakul ki a flört?
2023. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
A hármas a tipikus önámítás iskolapéldája.
2023. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

A flort nem azt jelenti hogy egyből le is fekszik az ember a másikkal, vagy le akar. 🤦‍♀️

Pl én 30 férfi között dolgozom egyetlen nőként. Mennek oda vissza a szexuális töltetű poénok, kaptam egyenes utalást is szexre, és van aki tetszik is mégsem feküdnék le egyikkel sem mert szeretem a páromat, és őt kívánom szexuális értelemben.

2023. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Juj, 6os, hányszor hallottam én ezt...😁😁😁

Hogy ő soha, senki mással, mert szereti a párját... aztán maximum néhány hét és már dugtam is a kis aranyost, csak úgy pucsított.. nem egyet, nem kettőt.

2023. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

"A flort nem azt jelenti hogy egyből le is fekszik az ember a másikkal, vagy le akar. 🤦‍♀️"


Én nem is állítottam ilyesmit, hiába "fogod a fejed".


Amit én furcsának találok, az egyik oldalon az erős morális kijelentés, hogy aki igazán szerelmes, az nem kíván meg mást, majd lazán bebökni, hogy amúgy tetszeni teszik más, meg a flörtölni is szoktál.


Nekem semmi bajom a mással flörtöléssel, csak egy kicsit erősnek érzem az egyik kijelentést ahhoz képest, milyen megengedő vagy a másik oldalon.

2023. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A flört nem egyenlő a szexuális vággyal.

Nekem a flört a hiúságomat legyezi, hogy igen vagyok olyan jó, hogy más is ágyba vinne. Az egómat simogatja, hogy ez az, kapcsolatban vagyok x éve és 2 gyerek után is vagyok olyan jó, hogy más is felfedezi bennem a nőt és nemcsak az anyát.

De az nem azt jelenti, hogyha tényleg oda jutna a dolog le is feküdnék vele.

2023. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, én értem ezt a fajta flörtölést, meg úgy alapjában véve azt is értettem, hogy mire akartál kilyukadni: ahol a kapcsolat rendben van tartva, ott nem igazán van hely egy harmadik embernek.


Lehet, csak annyiról van szó, hogy eléggé triggerelnek azok a mondatok, amik úgy hangzanak, hogy "aki igazán így meg úgy, az nem tesz ezt vagy azt". Nekem ezek ilyen morális fölényeskedésnek hangzanak, és korábbi tapasztalatok alapján azonnal keresem a képmutatást mögötte (ahogy a #7-es is tette); aztán az "én simán flörtölök" kezdetű mondattal ki is lett elégítve a sztereotíp várakozásom. :D

2023. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!