Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt màr olyan illúzió romboló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt màr olyan illúzió romboló èlmènyetek,hogy csinos jó nőnek,lànynak büdös volt a làba? Vagy egyéb testrésze?

Figyelt kérdés

2023. nov. 6. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2023. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Olyan volt,hogy megizzadt,de büdös,ápolatlan sosem.
2023. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Olyan volt, hogy eszméletlen büdös cigiszagú volt, a szájszaga meg kegyetlenül alkoholos is mellé. Teljesen elment tőle a kedvem.
2023. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Volt. Gyönyörű lány, elment vécére, majd zuhanyozni, frissen borotvált, illatos puncival széttárta a lábát, nyalni kezdtem, majd megéreztem az iszonyúan büdös sz@rszagot a feneke felől. Próbáltam nem éreztetni felé, nem megbántani, és nem is azonnal abbahagyni, de ugyanakkor igyekeztem gyorsan áttérni onnan. Utána hosszú ideig nagyon óvatos voltam mindenkivel ezen a téren.

Fel nem foghatom, oké, hogy előtte nagyvécézett pont, de mindjárt utána zuhanyzott is. Azt a részt teljesen kihagyta?

2023. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es akkor volt viszkozitàs a popóhoz.😁
2023. nov. 6. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen sajnos. Alapvetően nem zavar a cigiszag, még baba koromban dohányoztak a szüleim is otthon. Nekem valahogy kimaradt az életemből, de zavarni nem zavar ha a másik csinálja. Na, gondoltam ezt az első láncdohányos lányig. A szájának, bőrének sima cigiszaga volt, nem zavart. Viszont a puncija mint valami dohos égett kartonpapír. Hirtelen zuhanyzás után is. Nem volt jó, érezni lehetett már bugyin keresztül is ha fel volt izgulva. 3 alkalom volt talán, aztán annyi. Ő napi 2 dobozt szívott, de inkább nem kezdek többet dohányossal, akkor se ha enyhébben tolja.
2023. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a cigi ,meg pia nagyon romboló tud lenni igen, még ha tiszta akkor is
2023. nov. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!