Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szeretitek ha megnézi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szeretitek ha megnézik a párotok fenekét, mellét?

Figyelt kérdés
Én nagyon felizgulok amikor strandon feltűnően megnézik a mellét, vagy a fenekét a kis tangájában
2023. nov. 6. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szeretem nagyon.. bámulják csak, nagyon dögös megjelenése van, szűk ruhákban vagy miniben jár, strandot nem is mondom.. Gyakran úgy teszek mintha nem venném észre közben meg megállok, valakit mondok neki vagy úgy intézem, hogy megforduljon, hogy aki nézi lásson belőle minél többet.
2023. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyszer egy szórakozóhelyen a kicsit spicces haverom azt mondta nekem , hogy : “ a csajodnak jó nagy mellei vannak , remelem nem haragszol meg”.

Az a durva, hogy egyáltalán nem haragudtam, sőt izgató volt . Azóta ha tehetem mindig elő idézek olyan szitukat ahol meglátják , megnézik őt.

Volt, hogy a próbafülke ajtaját résnyire kinyitottam mikor fürdőruhát próbált , az ott elhaladó pasik persze jól megnézték , vagy mikor ismerős srácnak “ véletlenül “ rossz kepet küldtem messengeren , amin a párom volt fehérneműben , persze utána mikor láttam hogy megnézte vissza vontam mintha véletlen lenne . Nem tudok mit csinálni ezek nagyon izgatnak

2023. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!