Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szeretitek ha megnézi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szeretitek ha megnézik a párotok fenekét, mellét?

Figyelt kérdés
Én nagyon felizgulok amikor strandon feltűnően megnézik a mellét, vagy a fenekét a kis tangájában
2023. nov. 6. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem, ha megnézik, mert sokat sportol és büszke lehet az alakjára. Neki pedig növeli az önbizalmát, ha elismerő pillantásokat kap.
2023. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szeretem,igaz én nem szedem így szét testrészekre,úgy mondanám,hogy jó érzés,ha megnézik őt,bármijét :)
2023. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2023. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit eltölt egy kis büszkeség ha jó a csaja és látja bejön másoknak. Ettől még a többséget zavarni fogja ha tolakodóan sasolják.
2023. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is bejön, pláne ha az illetőnek a csaja is ott van mellette. :)
2023. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 igen, úgy még izgalmasabb
2023. nov. 6. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:

6

Valóban, pláne ha nem is rossz a barátnője XD

2023. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen szituációban én is megnézem a másik lányt. Meg a másik pasit is. Nekem is motiváció, ha jobb testű pasija van.
2023. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Mindig úgy van öltözve, hogy még én se sokat lássak belőle. Közben meg nem érti, miért muszáj megbámulnom akkor a másokét. Ezért. Mert tőle úgyis semmit sem kapok.
2023. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen mert büszke vagyok ra, főleg mikor tanga van rajta és egy kis bikini felső, ami bimbit is alig takarja, van hogy az udvar széle is ki látszik belőle!
2023. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!