Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges ha nő létemre mindenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha nő létemre mindennap kívánom a szexet ?

Figyelt kérdés
Ha nem mindennap de minden másnap kell a szex. Normális dolog ? Férjem azt mondja hogy ez már sok. 30N

2023. okt. 31. 12:41
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
51%

#38

Nem az idő teszi a minőséget.

A 15-20 percben lehet több, mint 1-2 órában, és 2 órában is történhet annyi, mint 5 percben.

2023. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen a szexet numerikus paraméterekkel megközelíteni. Nem az a lényeg, milyen gyakran, hány percig, hányszor, hány centire, hány Hz -es frekvenciával. Totál mindenkinek mások az igényei, az számít, hogy ezek passzolnak egymáséval vagy nem.


Akinek a szex a monoton reszelést jelenti, annak öt perc is sok belőle, afölött az dögunalmas, és inkább egy iparosmunka, semmint kéjes és érzéki együttlét. Nekem volt olyan, hogy valakivel két órán át tartott egy alkalom (nettó ennyi), és csodás volt minden perce. Azt érzem, hogy aki naponta, vagy naponta többször igényli a szexet, az gyakran azért, mert sosem elégíti ki igazán. Nekem nincs igényem többre heti kettőnél-háromnál, és nem azért írom ezt, mert irigylem a nyuszikat, hanem mert inkább a minőségre megyek, mint a mennyiségre. Persze sokan ezt nem hiszik el vagy nem értik meg, de nem zavar különösebben.


#12-es és #28 -as voltam.

2023. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
51%

"Nekem nincs igényem többre heti kettőnél-háromnál, és nem azért írom ezt, mert irigylem a nyuszikat, hanem mert inkább a minőségre megyek, mint a mennyiségre."


Már megint... Ez nem vagy-vagy, hanem ÉS. Semmi nem történik meg 2 órában, ami ne történhetne meg 20 percben. És fordítva: 20 percben is lehet az tartalmasabb, mint 2 órában akár. Nem az időn múlik a szex minősége.


És elég unalmas ez a szöveg, mintha akik többször szexelnének (és emiatt velük szemben kimondatlanul is van egyfajta... szégyenkezés? irigység?), azoknak úgymond nem lenne "minőségi" a szex.

A sorok között mindig ott van ez a savanyú a szőlő odaszúrás, hogy "nem baj, te ugyan többször szexelsz, de az legalább tuti nem olyan minőségi!". Ha ettől megnyugszik a lelketek, hát legyen. Ennyi kijár.

2023. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!