Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges ha nő létemre mindenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha nő létemre mindennap kívánom a szexet ?

Figyelt kérdés
Ha nem mindennap de minden másnap kell a szex. Normális dolog ? Férjem azt mondja hogy ez már sok. 30N

2023. okt. 31. 12:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

30. Nagyon nagy hülyeséget írtál.


Ha az orális szex el van nyújtva és van szeretgetés és minden is benne van, az a 2 óra igenis nagyon jó. Én igényelném is, de nem mindig fér bele, stb.


Mondjuk nekem a libidóm a napi 4-5 szexet is bírná. Egy hét kihagyás után már "annyira pangok", mint egy rossz "drogos".

2023. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
23. Mivel ahhoz már nyomik..
2023. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
51%

#31 "Ha az orális szex el van nyújtva és van szeretgetés és minden is benne van"


Na, pontosan ezt írtam, köszönöm, hogy megerősítetted egy (újabb) példával:

"a reszelek egy kicsit, aztán pihenek, simogatok, kifújom magamat, aztán nyalakodok, felállítom megint, aztán folytatom a reszelést, az nem "egy-két órás szex", hanem tipikusan a 40+-os korosztály alibizése."


A másik, amit írtam: a szexbe nem vesszük bele a vetkőzéstől a zuhanyzásig és az utána elszívott cigiig A-Z-ig mindent, mert akkor persze, hogy "egy óra".

Ez olyan, mint a gátizomtól mért péniszhossz. Lehet vele hencegni, csak gyakorlati értelme nem mutatkozik meg.

2023. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
33. Attól hogy gyorslövetű vagy, sokan nem azok. De még az 5 perc reszelés is gáz. Mert én szexről beszélek, de te nagyon nem tudod mi az..
2023. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
75%

#32

A 2 óra azért szerintem is túlzás, de 1 óra simán van egy normális szex, leírok egy saját példát:

15 perc elő-előjáték(csókolózás, simogatások)

25 perc nyalás(ha lassabban élvez el)

10 perc szopás

10 perc dugás

2023. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Bocs #33nak ment:/
2023. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudnék minden nap szexelni egyszerűen imádok a párommal,de ő szerinte se normális ez😆

Pedig “anno” emlékszem naponta csináltuk…régi szépidők

2023. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
51%

#34

A 2 órás maszatolás, és az 5 perces gyorstüzelés között van ám köztes út, papi.

2023. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

38. Nem papi vagyok, hanem egy szexuálisan felvilágosult nő, akit ráadásul érdekel is a téma.



A minőség nem annál kezdődik, amire te gondolsz. A kutyák is sokat próbálkoznak, tudod. :)

2023. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem minden nő ilyen, akkor könnyű lenne ilyet találni. :D
2023. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!