Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges ha nő létemre mindenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha nő létemre mindennap kívánom a szexet ?

Figyelt kérdés
Ha nem mindennap de minden másnap kell a szex. Normális dolog ? Férjem azt mondja hogy ez már sok. 30N

2023. okt. 31. 12:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
csak ilyen nőm lenne, nincs is jobb egy harmincas ilyen csajnál..
2023. nov. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 gabor49 ***** válasza:
100%
abszolut normalis
2023. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Itt minden pasi azt mondja teljesen normális. Akkor miért nem bírjátok a tempót?
2023. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
#23 Mert te nem olyan pasival futottál össze. Én meg nem olyan nővel, aki igényelné a napi többszöri együttléteket. Létezik ilyen is, olyan is.
2023. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg beteges!!!

Egyik ember sem szex gép..

Érző hús vér emberek vagyunk..

A szex fontos de nem minden


45F

2023. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
25. Gondolom neked is elég havi egy.. xD
2023. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég….

Legyen heti 3 de az tartalmas és kiadós…

Nem 5 pereces ember vagyok mit a többség..

Nekem kell 1-2 óra egy nővel

2023. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Megfigyeltem, hogy a Gyakorin szinte minden férfi (rajtam kívül) napi 5x szexel, és 25 centis farkva van. De nekem az az érzésem, akik ilyeneket írnak, túlnyomó többségben évek óta nem láttak nőt, vagy csak jpg -ben, és az egyetlen szexuális partnerük a saját markuk, de az is lehet, hogy egy megunt feleség mellől élik ki a vágyaikat itt, akivel sok éve egymáshoz sem értek. És ők azok, akik ha valaki "csak" heti 2 -szer szexel, azt lesajnálják.
2023. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 Fulár ***** válasza:
100%
Én csak azt bânom,hogy nem hozzâm jöttél feleségűl!
2023. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
51%

#27


Elárulok egy titkot: egy nő sem élvezi a 2 órányi szexet. Egy óra után már az ember már halálra unná magát.

15-20 perc teljesen kielégítő idő, és nem válik dögunalommá.

Persze, tudom én, nem vagyok naiv, a felvetés eleve csak költői gondolat; akik erre hivatkoznak mások előtt, hogy ugyan alig bújnak ágyba, de "inkább a minőségi, 1-2 órás" aktusokat részesítik előnyben a mennyiséggel szemben, rendszerint a zoknilevételt és a zuhanyzást is beleszámolják ebbe az "aktusba".


A valóság az, hogy 2 óráig nem lehet, és nem is volna egészséges fenntartani az erekciót. Persze, ez nincs is így azoknál, akik erre hivatkoznak... De akkor tisztázzuk is: a reszelek egy kicsit, aztán pihenek, simogatok, kifújom magamat, aztán nyalakodok, felállítom megint, aztán folytatom a reszelést, az nem "egy-két órás szex", hanem tipikusan a 40+-os korosztály alibizése.


-------------


#28


"És ők azok, akik ha valaki "csak" heti 2 -szer szexel, azt lesajnálják."


Én inkább pont nálad érzek itt némi keserű rosszmájúságot azokkal szemben, akik többször bújnak ágyba hozzád képest.

2023. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!