Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire ciki, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire ciki, ha egy pasinak van análvibrije?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 00:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
68%
#9 jogos, nekünk is van itt dildó amit közösen használunk, illetve strapon . Ez mellett kicsit sem érzem magam melegnek mert nem érdekel a ffi érintése. Az a legnagyobb baj kis hazánkban ,hogy még mindig ott tartunk ,hogy le kell tagadni a vágyakat mert ami kicsit is más azt meg kell bélyegezni.
márc. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
31%

21-es nem kell magadat áldozatnak beállítani, hogy jajj, le kell tagadni a vágyaidat, meg megbélyegeznek..

A négy fal között azt csinálsz amit akarsz, senkit nem érdekel, de ha a véleményünket kérted (és azt kérted a kérdés feltevésekor), akkor IGEN, CIKI ha egy pasi f*sz formájú vibrátort dug fel a seggébe!

márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
43%

#22 senki sem áldozatnak állítja be magát.

Miért szerinted aki aki azt állítja,hogy akinek ilyen van otthon és használja az meleg vagy biszex az szerinted mi?

Én nem kértem ki senki véleményét a témában,csak leírtam a szörnyű valóságot ,hogy hogyan viselkednek az állítólagos felnőtt érett emberek.

márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
45%

Erre a rinyára írtam, hogy marhaság:


"Az a legnagyobb baj kis hazánkban ,hogy még mindig ott tartunk ,hogy le kell tagadni a vágyakat mert ami kicsit is más azt meg kell bélyegezni."


Hülyeség.

Dugdoshatsz bármit a seggedbe, senkit nem érdekel.

márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
30%

#24

Nem marhaság, elég megnézni itt és bármi szexuális irányú kérdésben való megnyilvánulásokat.

Kb mintha újra a 80- As években lennénk. Lassan a szex mint téma szóba sem kerülhet.

márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
52%

25: hát akkor lehet, hogy TÉNYLEG ciki férfiseggbe a f.sz alakú vibrátor..


(Magával a szexszel nincs baj. Semmi köze a 80-as éveknek ehhez a látens homokossághoz, hogy valaki férfiként f.sz formájú dolgot dug a seggébe.. kinek van f.asza? Másik férfinak.

márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
18%
Persze igazad van.🤷🤦👏👏👏
márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
56%

Tudom.

Jótanács: ha mindenki szembejön az autópályán, gondolkozz el.........

márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
16%
#28 neked is ugyanezt tanácsolom. De köszi
márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem ciki, páromnak is van, tőlem kapta. :) Sőt prosztata masszírozót is kapott már tőlem.

Mivel látom rajta mekkora élmény neki a prosztata orgazmus, ezért megértem hogy igénye van rá, és ebben maximálisan támogatom is.

márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!