Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki már járt swinger klubban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már járt swinger klubban, nem parázott, hogy véletlen ismerősbe botlik, aki előtt ez tök ciki lenne?

Figyelt kérdés
Pl. főnökébe, kollegába, gyereke tanárjába, a szomszédba, a zöldségesbe, a volt osztálytársába stb-stb.

2023. okt. 9. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők is ugyanazért vannak ott mint te
2023. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Ez egy ilyen bicikli.

A nemibeteg gondozóban tágabb össze futni

2023. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem paraztam semmitol, jo elmeny volt. N
2023. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül attól félek, nehogy anyóssal találkozunk ott.
2023. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így, de ugye ahogy az 1-es írta..
2023. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme ezen parázni. Egyrészről mindenhol alapszabály a diszkréció (ami ott történik ott is marad) aki ezt nem tartja azt elég hamar kitiltják legközelebbre. Másrészről, ha meglát akkor mi van? Nem pletyizheti el, hogy ott látott mert ugyebár honnan tudja, ha ő maga nem volt ott? :) (azonnal kiderül, ő is járt ott).

Egyébként találkoztam már ismerőssel. Az egyik próbált elbújni, de inkább odamentem és jól megbeszéltük, hogy mi itt most szigorúan nem láttuk egymást (egy óra múlva már oldottabb volt még pacsiztunk is "közben", azóta még jobban vagyunk, pedig korábban nem kedveltük egymást :).

2023. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6
2023. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6

"azóta még jobban vagyunk, pedig korábban nem kedveltük egymást :)."


Ennyi. Éljen a swinger, ami még közösség építő is!:)


Én voltam a 7 es is, de az szarul sikerült.:D

2023. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó olvasni ezeket a válaszokat, mert minimálisan ugyan, hisz nem budapesti vagyok, de ettől én is tartok. 😅
2023. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 ha valakivel összefutsz olyan helyen ahol kiderül "nini te is ezt kedveled" legyen az koncert, sportesemény vagy bármi az alapból ad egy összekötő kapcsot. A swinger, az átlagemberek szeme elől rejtett világ meg pláne hatványozottan.
2023. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!