Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fontos hogy az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos hogy az ember szexeljen?

Figyelt kérdés
Most nem csalàd alapítàsról beszélek hanem úgy nonszensz…

2023. okt. 25. 23:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Erre találták ki az önuralmat. Nem állatok vagyunk, hanem emberek. Pont ez külömböztet meg minke az állatoktól, hogy mi tudunk gondokodni bármilyen helyzetben is. Nem az van, mint az állatvilágba, hogy az "f.sz feláll az ész megáll". Képesek vagyunk az ösztönünket elnyomni. Pont azért, hogy ne mindenkit dugjunk, hanem aki tetszik a sex után is.
2023. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

#11

Értem én és persze nem is arról beszéltem hogy ez bármiféle negatív, bunkó, zaklató, stb. viselkedést validálna, csak egyszerűen annyit akartam mondani, hogy ezt az önuralmat a biológiai felépítésnek köszönhetően nehezebb fenntartani a férfiaknak mint a nőknek.

#8 #10

2023. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%

Fontosnak nem fontos. Meg lehet lenni nélküle. Ha tele van az ember, azt a kezeddel is el tudod intézni. Ugyanúgy, ahogy megvan milliós fizetés nélkül is, csak más a színvonal, ennyi.


Viszont a nonszensz jelentésének nézz utána, mert a mondatodnak így semmi értelme nincs. Ne dobálózz olyan szavakkal, amit nem ismersz és nem értesz.

2023. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
31%

Mert a "Szeretkezz, ne háborúzz!" mozgalom elhitette a világgal, h fontos :D

Aztán azóta mindenki szexel és háborúzik...

Plusz amíg az emberek a saját önző vágyaik kielégítésével vannak elfoglalva, nagyon jól megvezethetőek és bármiféle produktív tevékenységre nagyjából képtelenek (mivel a szakrális csakra - vagy szex szakra - a szex mellett a kreativítás forrása is és vagy egyik, vagy másik funkció működik - attól függ, kinek mi a prioritás...).

2023. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Az intim izmokra is jó hatással van. Meg férfiaknál a prosztatára.
2023. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%

Mert jó érzés

Éltem sok évig libidó nélkül, nekem is érthetetlen volt. De tényleg valami egész más izgalmas érzés. Most hogy visszább vettek a hormonjaim hiányzik hogy egész nap ezen járjon az agyam

2023. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem csupán ösztön, semmi más.

Természetesen a jó érzés miatt is tesszük, és ami jó, azt szeretnénk újra meg és átélni.

2023. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9%

"Most nem csalàd alapítàsról beszélek hanem úgy nonszensz…

"

Miért lenne a szex nonszensz?

A szex nagyon sok szempontból egy hasznos adomány, amit az ember kaphatott a természettől.

2023. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!