Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Noknek miert (ennyire)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Noknek miert (ennyire) fontos a meret ?

Figyelt kérdés
Mar a masodik bnom mondja ezt.
2023. okt. 13. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert egy naggyal sokkal jobb a szex.
2023. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Milyen nőkkel akadsz te össze ?

Nekem még soha egyik sem tette szóvá a méretet

2023. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
#2 A szemedbe általában nem mondja senki. De én nem egy barátnőm beszélgetését láttam, hogy mit reagálnak arra, hogy nekem nagy van. Hidd el a nagyot szeretik, szinte kivétel nélkül.
2023. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem is nagy van, es mindket No dicserte es magasztalta a meretemet.


Gondolom mar egyikuknek sem lesz eleg az atlag / kicsi soha..

2023. okt. 13. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Általában így van. Nekem egy volt barátnőm mondta, hogy átkozza a napot amikor megismert. Mert azóta nem elég neki az átlagos sem. És elég sok pasi kiesik így, illetve volt olyan, amikor belezúgott egy pasiba és utána derült csak ki, hogy átlagos mérete van.
2023. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Mekkora számít nagynak?
2023. okt. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Én meg azt mondom h aki a kicsit nem becsüli nagyot nem érdemli


N

2023. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha a pasinak nagy van, azt én is meg szoktam jegyezni, meg meg szoktam dicsérni érte. Azon túl, hogy valóban jó érzést okoz vele, amiért hálás vagyok neki, már csak azért is szívesen dicsérem, mert tudom, hogy a pasinak jólesik az elismerés ilyenkor.


Ha csak átlagos van neki, akkor meg egyszerűen nem mondok rá semmit. Az eléggé hülyén venné ki magát, ha elkezdeném boncolgatni, hogy milyen hosszú meg vastag, miközben meg nem az. Leszólni pedig senkiét nem fogom, még akkor sem, ha valóban nem túl élvezetes.

2023. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem feltétlenül a bankszámlád méretére gondolnak. Ezen belül a házad és az autóid méretét is figyelembe veszik.

(pöcsödközömbös) - csupa "Ö"

2023. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem fontos. Egy kapcsolatban teljesen jelentéktelen a péniszméret. Akinek ugymod "fontos" az olyan korlátolt, felszines, tudatlan, ostoba, hogy amúgy is alkalmatlan párkapcsolatra.
2023. okt. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!