Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tényleg fontos a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg fontos a szex, hogy jó legyen a kapcsolatban, miért baj akkor, ha egy szex után nem folytatom a nővel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, csak azért voltam vele, hogy plusz egy nővel legyek, és valójában nem akarok kapcsolatot. Tehát kihasználtam.


De erről nem kell tudnia: ugye az alap igazság miatt mondhatom, hogy áh, nem passzolunk az ágyban, mi is lenne a gond ezzel a kifogással?


Volt pl. olyan esetem, hogy az illető furcsa volt, ezért nem akartam vele kapcsolatot, de lefeküdtünk. Viszont azt nem tudhattam előre, hogy a szex kényelmetlen lesz vele, szűk a puncija, nagyon nehezen tudtam betalálni, több pózban próbálva. Úgy érzem azóta is, hogy ez gond lett volna hosszú távon. De ezt nem vallottam be neki, bár nyilván ő is látta közben, hogy szenvedek a pózzal. Viszont mivel ez nyilvánvaló, arról nem kell tudnia, hogy a személyisége sem tetszik.


Tehát lehet "jól" is füllenteni?


2023. szept. 4. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt inkább az számít, hogy őszinte és korrekt legyél a másikkal.

Mellesleg csomó nő van, aki benne van egyéjszakásban. Mégis minek kéne hazudni és átverni valakit?...

2023. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"és valójában nem akarok kapcsolatot. Tehát kihasználtam.


De erről nem kell tudnia: ugye az alap igazság miatt mondhatom, hogy áh, nem passzolunk az ágyban, mi is lenne a gond ezzel a kifogással?"


Az, hogy hazudsz, szándékosan átversz egy érző emberi lényt, és visszaélsz a bizalmával.

2023. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy egy éjszakás kalandban, vagy laza szexkapcsolatban azt mondja neked a nő, hogy régóta folyamatosan szed fogamzásgátló tablettát, de aztán egyszer bejelenti, hogy teherbe ejtetted, és fizetned kell majd 18+ éven át a tartásdíjt, akkor mi a baj azzal, hogy átvert?


Mikor az alap igazság, amire hivatkozott, az megállja a helyét, miszerint az eddigi férfiakkal tényleg védekezett?


Mi a gond azzal, hogy neked most füllentett, hogy elérje a célját?

2023. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon buta vagy kérdező, és remélem nem sokan dőlnek be a kamu dumádnak. 🙄
2023. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó vagy Baxi....
2023. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!