Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ! Melyik szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ! Melyik szexuális élményed volt a legjobb amit nem felejtesz el soha ? Miért ?

Figyelt kérdés
Részletesen leírhatjátok. Kort is írjatok legyszi.

2023. okt. 25. 22:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
17%
Egy tőlem jóval idősebb, mackós pasit elégítettem ki szájjal és kézzel, miközben ujjazott. Nagyon izgató volt, napokig csak erre tudtam utána gondolni. 22/F
2023. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%

Az az 1 hónap nehezen lesz felülmúlva az életemben.

A legszebb lány volt, akivel eddig randiztam.

Tinderen beszéltünk, találkoztunk és már egyből eléggé egymásra hangolódtunk, csókolóztunk és már ott is volt egy szexuális kisugárzása. 2. találkozón elmentem hozzá, nyár volt, rohadt meleg, teljesen összeizzadtuk egymást de csodálatos volt, és utána az együtt fürdés is... tisztán megvan az emlékeimben. Hát nem tudom hány orgazmusunk volt de nem kevés. Amellett hogy a legszebb, a legszexibb lány is volt, ráadásul szubmisszív, imádta ahogy hátrakötött kézzel megszopatom, kéjesen mosolygott közben. Volt hogy 3szor is leszopott 1 napon belül. Ez ment 1 hónapig, szerelmes is lettem belé, aztán nagyjából a semmiből elromlottak a dolgok és vége lett.

A legjobb szexuális emlék, de közben elég szomorú is hogy nem vagyok benne biztos hogy ehhez foghatót újra át fogok élni.

23F

2023. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

Azokban az időkben Uram és Úrnőm, akiket BDSM bulikon ismertem meg, még együtt voltak. Én pedig, az akkor 29 éves szűz szubmisszív, egy privát hármas játékunk során Uram parancsait követve tanultam meg, hogyan kell Úrnőmet kielégíteni, izgatni a punciját. Uram tanított, hogyan kell a csiklóját izgatni, a punciját nyalni és ujjazni.


Életemben először (és egyelőre utoljára) akkor volt punci a kezeim közt.


30/F

2023. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

2/ - Szinte én is szomorú lettem a végén , ahogyan olvastam a történetedet azzal a lánnyal .

Valóban kár érte , sajnálom , de miért lett vége pontosan a kapcsolatotoknak ?

2023. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
18%

Több is volt.

BDSM élmények, pisis dolgok, anál, de voltak lágyabb dolgok is.


F

2023. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

#4

Nem akartam ennyire részletekbe belemenni, de akkor leírom.

Egy viszonylag ritka pszichés kötődési zavarral rendelkezik, amit már kb a 3. találkozónkon elmondott. Egész életében azt tapasztalta, hogy ha vonzódott valakihez, akkor abban az esetben ha az illető is elkezdte viszonozni a vonzalmat, egy rövid idő után elmúlt teljesen a vonzalma, sőt teljesen érdektelenné vált az illető iránt. Természetesen reménykedtem hogy az én esetemben nem lesz ez, de sajnos így lett. Igazából az 1 hónappal új rekordot állítottam fel nála🥲

#2

2023. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

2/

Köszönöm hogy ennyire részletesen leírtad a kedvemért az okot , amiért vége lett a kapcsolatotoknak .

Oh , most még jobban sajnálom , hogy egy ilyen szerencsétlen helyzet miatt lett vége , amiről végül is egyikőtök sem tehetett .

Gondolom azóta sem sikerült neki tartós kapcsolatot kialakítani akkor .

4 - voltam .

2023. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

#7

Nem tartom vele a kapcsolatot, de pár hónapja pont véletlenül összetalálkoztam vele és hát nem, továbbra sem volt neki. Pedig mondtam neki hogy menjen el pszichológushoz, de az anyja pszichológus(nem lehet túl jó szakember) és nincs túl jó véleménnyel róluk:/

2023. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

8/8

Írhatok neked privátot?

Ugyanebben a cipőben járok.

(Jártam.)

Csak én erre csak most jöttem rá.

2023. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

#9

Igen

2023. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!