Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az izgató a seggnyalásban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az izgató a seggnyalásban?

Figyelt kérdés
Senkit nem szeretnék bírálni, csak régóta próbálom megérteni hogy akik ezt élvezik,azok pontosan mit élveznek benne? Szívesen kipróbálnám a barátnőmmel hátha tetszene neki

2023. okt. 24. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez kb. ugyanaz mint a lábfétis meg a lábdugás. Mi az izgató nyalogatni egy lábat meg bekapni egy lábujjat? Nincs benne konkrét izgató dolog csak aki szereti csinálni arra valamiért izgatóan hat, kész :D
2023. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Azért egy ánusznak kicsit több idegvégződése van mint egy nagylábujjnak. Jó érzés, ennyi
2023. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Mi az izgató a csókolózásban?


Mi az izgató a mellbimbó-szopkodásban?

2023. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Azért egy lábfétis totál más, mint egy esetlegesen *os s*g nyalogatása, amiből ráadásul egy nagy puki is kijööhet bármikor. Mindegy:

Aki szereti, annak egészségére váljék, de ne b*tassuk emiatt egymást.

2023. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
#4, még egy nagy kaki is, ha úgy van :)
2023. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

"Azért egy lábfétis totál más, mint egy esetlegesen *os s*g nyalogatása"


Miben más? Már bocsánat, de a láb mindenképpen büdös, még zuhanyzás után is, amint belelépsz a cipődbe (a cipő belsejét senki nem mossa). Tudom, aki lábfétises, az pont a szagra (pardon: "illatra") férjed. De a segg megfelelő higiénia mellett ugyanolyan, mint bármely más bőrfelület. Persze, alapvető, hogy székelés után nedves intim törlőkendőt használunk.


Összegezve: mind a láb, mind a segglyuk lehet büdös, és lehet tiszta egyaránt - ez azon múlik, milyen helyzetben találkozol vele.



"amiből ráadásul egy nagy puki is kijööhet bármikor."


Elég probléma, ha nem tudja valaki kontrollálni ezt. Azt gondoltam, már kb nagyobb gyerekkortól alapvető ez a tulajdonság.

2023. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

#6

Arról nem is beszélve, hogy a "puki" nem csak úgy a semmiből jön, hanem az emésztés "mellékhatása". Ergo ha mondjuk reggel elmész wc-re, nem eszel semmit, lefürdesz alaposan, akkor holt biztos hogy semmi nem fog kijönni onnan

2023. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
És semmi szaga/íze sem lesz*
2023. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
cremig! saftig! Csodálatos!:-)
2023. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Mindig azt mondtam rá fujj, míg egyszer nyalasnal vhogy feljebb voltak a lábai és jobban kitarult elem. Egyszer csak valamit ram dobtak, hogy nyaljak bele neki. Meg is tettem. Ő is meglepodott és élvezte én is beindultam tőle. Azt hiszem total a kíváncsiság volt és a helyzet megelese. Az jött és kész. 31 évesen volt ez. Nem csinálom stabilan, de néha néha belefer. Többnyire mindig egy jo hangulatos közös fürdés után.
2023. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!