Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a seggnyalás mánia csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a seggnyalás mánia csak szerintem beteges? Mármint szó szerint

Figyelt kérdés

Nem tudom én vagyok-e ennyire lemaradva, de akárhányszor feljövök ide, van egy rakás kérdés, ami seggnyalással kapcsolatos.


30 éves vagyok, de nekem ez akkor is sok. Ott jön ki a kaki, emberek meg ezt nyalogatják, sőt, élvezik is. Ész megáll.


Egy rakás betegséget el lehet ott kapni, ráadásul nekem hányingerem van már csak a gondolattól is.


2023. máj. 5. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Ez undorító, én se értem őket (25 alatti vagyok)
Ez undorító, én se értem őket (25 feletti vagyok)
Szerintem ez tök oké (25 alatti vagyok)
Szerintem ez tök oké (25 feletti vagyok)
66 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem, a szexben semmi sem beteges, ha mindkét fél akarja.

Ahogy semmi sem kötelező, ha bármely félnek averziója van.

Neked ez nem jön be, ne csináld, ennyi.

2023. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Ne ebből az oldalból indulj ki. Túl sok aberrált/troll/unatkozó tini van itt.
2023. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Puncinyalás/farokszopás/csókolózás előtt nem szoktál tisztálkodni? Na, ugyanúgy illik megmosni a valagadat is és normális higiénia mellett teljesen tiszta az a rész is...
2023. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem undorító, én sosem csináltam, csinálnám. Bár én a farkamat sem dugdosom seggbe.
2023. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

https://www.youtube.com/watch?v=h7bdcOWoMd0


Témábavág!

:D :D :D :D :D :D

2023. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
Ez az amikor a politika beszivárog a szexbe!
2023. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
#7 Kár volt ezért, eddig egész jókat linkeltél:(
2023. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%

10-ből 9 nő, minden további nélkül, első felszólításra kinyalja a seggem, nem is egy volt 30 alatti. Nálam ez alap. Elvárom egy nőtől, hogy a nyelvével kényeztesse a segglyukamat. Hébe-hóba van egy egy nő, aki húzódozik, de végül még azok közt is akad, aki végül lefetyel.

58F

2023. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

Pacsi, mert szerintem is undorító. A tömegközlekedésin utazvaaézem z embereket, gondolkodom, hogy mennyi s*gg szokkott kinyalva lenni, és közben nézem, hogy randábbnál randább emberek vannak: akkor miért is kellene ilyeneknek csinálni?

Az is eszembe jutott, hogy rengetegen valószínűleg ezzel a mániával csak kamuznak a neten.

2023. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%

Ahol a pisi jön ki,azt szereted nyalni??

Csókolódzni szeretsz?Mert képzeld mennyi baci van ott is.Es a fogak...Ha pldául jukas..pfujj ugye??

Ezt még lehet fokozni mikor a pisilődet berakod a masik pisilőjébe!!Na ez aztán már egyenesen életveszélyes!!Képzeld azt a sok bacit meg gombát virust ami ott összekeveredik ondóval hüvelyhámmaradékokkal,elhalt rothadó sejtekkel és meg fogtok halni!!

Ez borzasztó!!

2023. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!