Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy seggnyalást kértem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy seggnyalást kértem a barátnőmtől orál közben?

Figyelt kérdés

Megcsinálta simán, szopás közben kértem, hogy nyalja a fenekemet is. Nagyon jó érzés csak félek a "szagok" miatt.

Akinek rendszeresen nyalják, hogy tisztálkodtok ott előtte?


2023. júl. 1. 03:01
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Egyaltalan nem gaz, nalam alapveto hogy a no kinyalja a seggem. A higenia persze fontos, tisztalkodas kell
2023. júl. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Katica997 ***** válasza:
85%

Szóval, nekem a férjem az első,akinek megtettem, de ő is csak jópár évvel a megismerkedésünk után merte elárulni ezt a vágyát. Félt,hogy furának gondolom majd, és valóban ez is volt a reakcióm. Sokat beszéltünk róla mielőtt elszántam magam, pedig mindig is szerettem örömet okozni neki, őszinte,jó szexuális életünk volt. Én annyit kértem akkor tőle, hogy amennyire lehet, legyen higiénikus. Ő annyira lelkes lett ettől, hogy beszerzett egy-érdekesen kinéző- zuhanyzóra szerelhető intim mosót, intim mosakodógélt, és szőrtelenített is. Így az első alkalommal egy egyáltalán nem taszító,tista és sima "terület" fogadott, és tudtam teljesíteni a vágyát. Azóta is mindig tökéletesen tisztálkodik,borotválkozik előtte ugyanígy, amivel engem is megtisztel, így mostanra én is megtanultam szeretni ezt, sőt, néha már van,hogy én kérem,hogy csinálhassam. Persze ennyi előkészülettel előtte ez sokkal inkább egy szeánsz, spontán alkalmakkor kivitelezhetetlen, olyankor ő sem kérné.

Egyszóval a higiénia kulcskérdés ebben a témában, de ha ezt megteszed érte, hogy tiszta vagy, akkor ő is szívesebben teszi majd azt érted.

2023. júl. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megtisztel 😂😂😂😂
2023. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SZopás közben hogy tudja nyalni a segged is???
2023. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szopás alatt az orális szexet értettem. :)
2023. júl. 1. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Orbán Viktor is mindig ezt kéri az alárendeltjeitől.
2023. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig kinyalja a seggem ha éppen szopja a farkam. Nyilván ha otthon vagyunk vagy olyan helyen ahol nyugi van. Kölcsönösen kinyaljuk egymásét.
júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!