Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kötelező azzal csinálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező azzal csinálni, akivel nem jó? Vagy inkább örüljek, hogy nem is nagyon akarja, hiszen sosem volt jó? (De papíron ő nekem a törvényes!)

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld rávenni érdekesebb együttlétekre? Legyen aktívabb az ágyban, kipróbálni néhány kinket vele... stb?


Ha végképp nem sikerül feldobni a szexet, akkor meg még mindig ott az opció, hogy elváltok.


Nem tudom milyen vallást gyakorolsz, de nem hiszem, hogy pokolban égsz miatta, ha keresel mást. Ha gyerek, CSOK, közös hitel, ingatlan... stb nincs, akkor meg a pálya is szabad.


Az, hogy anno rosszul álltál hozzá ehhez a történethez, meg szolgáljon tanulságnak a következőre. Ha rosszul érzed magad a kapcsolatban, akkor lépj valamit.


Persze ennyi infóból azért nehéz leszűrni, hogy mi annyira rossz a szexben. Gondolom mennyiségre, minőségre sincs elég, de hogy azért, mert nem elég aktív, vagy nem elég higiénikus magára, vagy csak nem bírja, vagy nem igyekszik a kedvedre tenni, nem szopik, viszolyog análtól... stb?


Ezeknek nagy részét meg lehet beszélni és lehet rajta változtatni, ha partner benne a másik fél. Azért is mondtam, hogy mielőtt kidobnád próbáld rendezni.


Vagy lehet csak meghízott, elhanyagolja magát... stb. Ezekre is lehet megoldást találni, ha valaki akar.


Szerintem ülj le vele, beszéld át mi a zabszem a seggedben és ha megérti, próbál változtatni szavazz meg neki egy esélyt, ha elutasító, akkor meg állj a sarkadra és azelőtt intézd a dolgokat, hogy belepunnyadnál teljesen egy olyan életbe, amitől csak ide fogsz járkálni panaszkodni.

2023. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Voltál tegnapelőtt (vasárnap) templomban? Meggyóntad a bűneidet? Nem?

Pedig ott kellett volna megkérdezned a papot gyónás közben, hogy mit kellene csinálnod ebben a helyzetben.

Az egyházad papjai sokkal jobban tudják a válaszokat és az előírásokat a problémáidra, mint a nem vallásos világi emberek a Gyakorin... ;)

2023. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező, életed végéig!
2023. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenki pórul jár! Ezért kell randizni és minden téren megfelelő partnert találni.

De a nem vallásosak is ezt csinálják sajnos, szóval nem vagy vele egyedül. XD

2023. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!